Nuotolinis susitikimas. Bažnyčia ir homoseksualumas: „The Courage International“ organizacijos patirtis

Birželio 30 d., 19 val. Vilniaus akademinės sielovados centras kviečia į zoom susitikimą su kun. Philip G. Bochanski iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Kun. Philip G. Bochanski yra Katalikų Bažnyčios kunigas iš JAV, dirbęs tikybos dėstytoju aukštojoje mokykloje, kontempliatyvių vienuolijų kapelionu, dvasios tėvu seminarijoje. 2009 m. jis tapo tarptautinės Courage organizacijos kapelionu, o 2017 m. buvo paskirtas jos vykdomuoju direktoriumi.

Ši prieš keturiasdešimt metų įkurta organizacija rūpinasi žmonių, išgyvenančių potraukį tos pačios lyties asmenims ir įsipareigojusių gyventi skaistybėje sielovada.

Šiuo metu kun. Philip G. Bochanski yra JAV Katalikų Vyskupų Konferencijos konsultantas santuokos (jos skatinimo ir apgynimo) klausimais. 2019 m. Popiežius Pranciškus apdovanojo jį „Pro Ecclesia et Pontifice“ kryžiaus ordinu, suteikiamu už ilgalaikę išskirtinę tarnystę Bažnyčioje.

Šis susitikimas rengiamas išskirtinai kunigams, seminaristams, vienuoliams ir vienuolėms, katechetams, krikščioniškos žiniasklaidos priemonių žurnalistams, krikščioniškų organizacijų ir bendruomenių atstovams, jaunimo ir akademinės sielovados centrų darbuotojams, ieškantiems atsakymų į rūpimus klausimus. Susitikimo tikslas: aptarti Katalikų Bažnyčios misiją ir jos nuostatų raidą, priimant homoseksualius asmenis.

Registracija vyksta internetu. Anketoje galite parašyti Jums rūpimus klausimus. Pageidautina, jog klausimai būtų užduodami anglų kalba.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. pirmas SJ nepraejo – nepadare tinkamo ispudzio, tiksliau tik nuliudino, tai matyt manoma, kad sis kiek svelnesnis reikalus pataisys…vasara daug kas atostogauja, ims ir ispres neisprendziamas amzinas bedas….

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis