Br. P. Vaineikis atsikirto savo kritikams

Sekmadienį brolis Paulius Vaineikis OFM savo feisbuko paskyroje reagavo į kritiškas pastabas, nuskambėjusias jo atžvilgiu Lietuvos radijo „Mažosios studijos“ laidoje.

Savo įraše brolis rašo: „Kai išgirstu, eilinę leftistų, jų massmedios propagandą apie save, apie „Šeimų sąjūdį“ ir kitus sveiko proto žmones, nesistebiu ir priimu, kaip kokybinį įvertinimą, kad darom gerai. Bet, kai išgirdau LRT radijo laidos „Mažoji studija“ Vytauto Ališausko absurdiškus kaltinimus, kad kunigas su Švenčiausiu Sakramentu, kartu jį sekusiais visuomenės marginalais, nusikaltėliais, netikinčiais norėjo sugriauti Seimo sienas ir susidoroti išžudant ten esančius žmones, supratau, kad „Mažosios studijos“ ir jų „katalikiškus“ intelektualus ištiko sveiko proto krizė“.

Primename, kad birželio 15 d. br. P. Vaineikis organizavo maldos akciją su Švč. Sakramentu prie Seimo rūmų. Šie jo veiksmai sukėlė nevienareikšmiškas reakcijas tiek visuomenėje, tiek tarp tikinčiųjų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

37 KOMENTARAI

 1. Jau patikėjau, kad atėjo laikų pabaiga, nes daugelis nusimetė kaukes, ir parodė tikruosius veidus. Dabar atsisijoja pelai nuo grūdų. Ar dar atsimenate žodžius: „Kas ne su Manimi, tas prieš Mane?“ Jie turi akis, bet nemato, ir turi ausis, bet negirdi. Užtat melo tėvo kuždesius beregint išgirsta ir pagarsina… Tik tokių kaip brolis Paulius dėka pragaro vartai nenugalės Bažnyčios!

  • Pritariu teisingiems žodžiams ir didžiausia pagarba broliui Pauliui Vaineikiui. Džiaugiuosi, kad Dievas siunčia tokius puikius žmones. Taip dabar tikrai kaukių kritimo metas, kiekvienas aiškiai parodo kas jis ir už kokias vertybes.

  • is kur tiek neapykantos? Ar esate is tu, kurie reikalauja sau tolerancijos, bet pats tos tolerancijos net neturite?
   Jei jau esate toks „teisus“, gal reiketu prisiminti ko moke Kristus ir ko moko baznycia?

   Fui… slyksciuosiu Jusu komentarais…

 2. Ališauskas seniai jau pučia ne tą dūdelę:) Jam pradžioje reikėtų susitvarkyti su savo puikybe, o tik po to reikšti nuomonę ir ką nors kritikuoti.

 3. Sveiki visi, neatsistebiu iš kur pas jus tiek pykčio ir pagiežos…. Ir pas brPauliu taip pat…
  Tuo, kuo kitus kaltinate, patys labai stipriai sergate…..
  Lk 6, 41-42

 4. O br. Paulius , pakolkas, yra vienintelis kunigas, kuris nesidairo ir veda pabudusius lietuvaičius tiesos keliu. Gal kam tai nepatinka, bet tai jau jų bėda.

 5. Visi Lietuvos kunigai ir žmonės labai blogi. Geras tik Vaineikis ir žygininkai…AR JŪS VISI VELNIO APSĖSTI? Kun. Vaineikis savo sekėjus veda iš Bažnyčios. Gal kokią naują sektą sukursit…

    • Onute i zanavyku kaimo nuo lauko isvietes, taip klausau Mazaja studija, Radijo Vaticana, taip jie tikri seimininkai, ne megztos bedantes baretes..

     • „…nuokaimo“ Tikrai taip, radijo stotis „Marijos radijas“ yra tarptautinei Marijos Šeimai, kuri yra nepriklausoma nuo tamstos išvardintų stočių. Na, o redakcijai laikas peržiūrėti komentarus, kurie peržengia visas leistinas diskusijų ribas. GĖDA

 6. Nuostabą kelia tai, kai pagalvoji, o iš kur tiek drąsos turi br. Paulius? Kaži, kuris kunigas, štai taip, su Šv. Sakramentu eitų aplink Seimą, kuris šiuo metu yra totalitarinės valdžios lizdas ir net 7 kartus? Jei ne pats Viešpats būtų su juo, tai pačiam žmogui tai neįmanoma padaryti. Stiprus jo tikėjimas ir atsidavimas už Lietuvos laisvę. Ačiū Dievui, kad parūpino mums tokių kunigų.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis