Moteris padavė į teismą gydytojus, atlikusius jai krūtų pašalinimą, kai ji buvo nepilnametė

ŠaltinisBREITBART

Viena Minesotos gyventoja padavė į teismą gydytojus, kurie, gydydami jai lyties disforiją, 16 metų jai atliko dvigubą mastektomiją (krūtų pašalinimą).

Luka Hein pradėjo patirti psichikos sveikatos problemų, kai jai buvo 13 metų. Jos tėvai buvo įpusėję skyrybas, be to, ji pradėjo netinkamus santykius su vyresniu vyru internete. Tuo metu L. Hein pradėjo jausti diskomfortą dėl augančių krūtų ir mėnesinių, todėl netrukus kreipėsi į Nebraskos universiteto Medicinos centrą.

Per 55 minutes po pirmojo seanso daktarė Megan Smith-Sallans diagnozavo Hein lyties tapatybės sutrikimą, teigiama skunde, pateiktame Douglaso apygardos (Nebraska) apylinkės teismui.

„Iš karto įvertinę Luką, atsakovai išvystė tam tikrą translytiškumo matymą, kuris užblokavo kitus veiksnius, kurie buvo ar galėjo būti Lukos disforijos priežastimi”, – rašoma skunde.

Iki to laiko Hein jau kelis kartus buvo hospitalizuota psichiatrijos ligoninėje, jai buvo diagnozuota depresija ir generalizuotas nerimo sutrikimas.

„Aš išgyvenau tamsiausią ir chaotiškiausią savo gyvenimo laikotarpį, o šie gydytojai, užuot suteikę man reikalingą pagalbą, pavertė mano chaosą realybe”, – sakė L. Hein laikraščiui „Daily Mail”.

šie gydytojai, užuot suteikę man reikalingą pagalbą, pavertė mano chaosą realybe

Buvo daugybė rakivaizdžių faktorių, kurie turėjo užkirsti kelią daktarui Periui Džonsonui atlikti „aukščiausio lygio operaciją”. Pavyzdžiui, Hein nebuvo paskirtas gydymas hormonais.

„Skubindami Luką operacijai, prieš tai neskyrę jai hormoninio gydymo bent vienerius metus, atsakovai pažeidė net transseksualams palankios Pasaulinės profesinės transseksualų sveikatos asociacijos („WPATH”) krūtų šalinimo operacijos priežiūros standartą”, – rašoma skunde.

Po dvigubos mastektomijos Hein ketverius metus vartojo testosteroną, kuris sukėlė „širdies veiklos sutrikimus, sąnarių skausmus ir dubens skausmus”.

Gegužės mėnesį Nebraskos įstatymų leidėjai priėmė įstatymą, draudžiantį nepilnamečiams atlikti lyties keitimo operacijas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Atsakyti teismuose turi ne tik gydytojai, kurie yra tik jaunų žmonių likimus griaunantis įrankis masonų ideologų rankose. Bet pirmiausia turi atsakyti visi ideologai, šios žalojančios ideologijos vystytojai ir finasuotojai. Jei atsakomybės reikalaujama tik iš gydytojų, tai tikrieji masonų kaltininkai lengvai išsisuks, kaltę suversdami tik vykdytojams. Pirmiausia turi būti išsiaiškinama, kokiais pinigais buvo ir yra finansuojama visa ši ideologija, kas yra šių pinigų galutinis savininkas ir pirmiausia jį arba juos traukti į dienos šviesą ir teisti už masinius nusikaltimus žmonijai.
    Teisingumas turi būti atstatytas.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte