Mindaugas Puidokas. Kaip pridengti pedofilijos skandalą Šurajevu?

Kaip pridengti pedofilijos skandalą Seime? Ministrė A. Armonaitė išrašo leidimą O. Šurajevui ir viešoje erdvėje kyla nematytos aistros!

Laisvės partija ir konservatoriai šį veikėją naudoja kaip „politinį ginklą“, siekdami nukreipti visuomenės dėmesį nuo valstybę ardančių jų klaidų ir skandalų. Juo pasinaudojant atvirai atakuojami politiniai oponentai: naudojami šlykščiausi necenzūriniai žodžiai, įžeidinėjimai ir provokacijos!

Visada remiuosi konkrečiais teisiniais veiksmais. Užvakar iškart kreipiausi į LR Seimo pirmininkę, Kanclerį, Seimo Etikos ir procedūrų komisiją bei į Vadovybės apsaugos tarnybą, kuri turi užtikrinti tvarką Seime. Rezultatas: O. Šurajevui neribotam laikui uždrausta lankytis LR Seime. Taip pat kreipiausi į policiją dėl viešosios tvarkos pažeidimo, garbės ir orumo įžeidimo bei trukdymo atlikti Seimo nario pareigas. Policija jau pradėjo tyrimą.

Atsakau į aktualiausius klausimus, sklandančius viešojoje erdvėje.

Atsakau į aktualiausius klausimus, sklandančius viešojoje erdvėje:

Pirma. Jis taip elgiasi, nes jaučiasi nebaudžiamas, kai turi tokį stiprų valdančiųjų palaikymą. Jis yra pilnai valdomas ir veikia peržengdamas visas ribas, nes žino – bus apgintas. Ir ne bet ko – aukščiausių valdžios atstovų!

Antra – nė vienas save gerbiantis žmogus neatsakinės į žiniasklaida apsimetančių provokatorių klausimus, kai jie prasideda įžeidimais. Neatsakinėjau ir aš.

Trečia. Feisbukas ir kitos žiniasklaidos priemonės mirga nuo prieštaringų valdančiųjų žinučių! Jomis vieni palaiko ir žavisi šiuo asmeniu, vadindami jį jaunosios kartos veidu ir dvasia! Kiti tariamai pasmerkia chaosą kėlusį asmenį, tačiau tuoj pat meta kaltinimų kamuolį į patyčias patyrusių opozicijos narių pusę bei priekaištauja dėl neva neatsakinėtų klausimų.

Apibendrinimas. Man tikrai keista, kodėl niekam nekyla klausimų apie necenzūrinių žodžių vartojimą ir vaizdo medžiagos patalpinimą jutube, kur įrašą peržiūrėti gali ir mažamečiai vaikai!?

Sureagavau teisiniais veiksmais, nes įžeidinėjamas buvau ne vien aš, bet ir mane išrinkę rinkėjai bei kiti kolegos Seimo nariai iš opozicijos. Ribos buvo peržengtos.

Labai gaila, kad valdantieji nesugeba savo tikslų siekti be patyčių ir nuo jų priklausomų asmenų išnaudojimo. Dar bjauriau, kai matydami patyčias tyliai šypsosi ar atvirai iš to kai kurie juokiasi… Tvirtai tikiu – labai gerai, kad žmonės turėjo galimybę visa tai atvirai pamatyti ir atitinkamai įvertins.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

  1. Kaip pridengti pedofilijos skandalą Šurajevu? konservatorų partija tai žino: pasamdyti neįgalų aktorių, kuris atliktų performansą pagal jų scenarijų – kad visus išvadinų pedofilais, by*čiulpiais, vafliais. kai visi bus tokie, anot konservatorių, niekas nebežinos kur tikrieji pedofilai. be to, konservai kad nukreipt dėmesį nuo savęs, paprašė armonaites, kad ji leidimą išrašytų 🙂

  2. Kas sako, kad Šurajevas yra ukrainietis? Tokiu atveju Ukranos tarnyboms reikia pateikti užklausą apie Šurajevą: kokios jis kilmės, kas jo tėvai ir giminės, kur ir ką jie dirbo, kaip ir kokioje aplinkoje augo Šurajevas, kur, ką ir kaip mokėsi, ką ir kur dirbo, laisvalaikio įpročiai, pomėgiai, interesai, kas jo draugai ir pažįstami Ukrainoje, kokie tai žmonės ir taip toliau. Ir bus viskas aišku.

  3. Ačiū, gerb. Autoriui už greitą reakciją ir aktualios temos viešinimą. Mano galva, tokia pavasario sesijos pradžia aiškiai rodo valdančiosios koalicijos norus pedofilijos skandalą ir kt. jiems opius klausimus nutildyti, slėpti po kilimu.
    Taip pat džiaugiuosi, kad labai krikščioniškai sureagavote ir teisiniais veiksmais: kovojate prieš patyčias, ginate užsipultų Seimo narių orumą. Ačiū Dievui, kad dar turime budrių, protingų ir sąžiningų Seimo narių!

  4. Jau nebėra žodžių ,kas darosi seime.Pašlemėkas šlaistosi po seimą ,tyčiojasi iš žmonių ir -nieko.Šimonytė kalba draugiškai.Ai ,ką ir besakyti .Dieve ,apsaugok Lietuvą nuo tokios valdžios.

  5. seimūnai ,kurių “nepalietė“ –baigščiai šypsojosi , ir ranką chuliganui spaudęs žmogaus teisių komiteto pirmininkas Raskevičius ,krikščionis Saudargas. Šį neįgalų asmenį privalėjo prižiūrėti tas ,kas pasikvietė.

  6. Šurajevo sklaidymosi metu buvo priimtas sprendimas įstatyti konservatoriams savo žmogų Šedbarą į konstitucionį teismą, kuris sprendžia ar valdančiųjų veiksmai atitinka konstituciją. Buvo įvykdyta konstitucinio teismo aneksija ir užvaldymas.
    Nesuprantu vieno. kaip seime esanti opozicija, nuolat deklaruojanti kovą su konservatoriais, balsavimų metu ima ir juos pastoviai palaiko. Koks čia teatras.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte