REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Meksikoje nušautas kunigas

ŠaltinisCNA

San Chuano de los Lagoso vyskupija Jalisco valstijoje, Meksikoje, gedi vasario 10 d. kunigo Juano Angulo Fonseca (Chuano Angulo Fonsekos), kuris buvo nušautas.

Meksikos laikraščio „El Financiero” duomenimis, 53 metų kunigas buvo nušautas dviem šūviais. Pirminiais tyrimo duomenimis, žmogžudystę, matyt, lėmė ginčas dėl žemės.

„San Chuano de los Lagos vyskupija kelia maldas Dievui, Gailestingumo Tėvui, dėl širdį draskančios tėvo Juano Angulo Fonseca mirties”, – sakoma vasario 11 d. vyskupijos pareiškime.

„Tegul Dievas atlygina už jo gyvybės paaukojimą Kristaus vardu už Bažnyčią! Tegul jo siela ir visų tikinčiųjų mirusiųjų sielos ilsisi ramybėje Dievo gailestingumo dėka!” – sakoma pareiškimo pabaigoje.

„Pavedame kunigą Dievui ir Jo begaliniam gailestingumui, kad suteiktų jam galimybę švęsti amžinąją Eucharistiją Mergelės Marijos, angelų ir šventųjų būryje ir padėtų mums, piligrimams šioje žemėje, visada ieškoti taikos ir brolybės kelių”, – rašė arkivyskupas Jorge Alberto Cavazosas (Chorchė Albertas Kvazosas), San Chuano de los Lagos vyskupijos apaštališkasis administratorius.

„Rekomenduoju visiems kunigams aukoti Mišių noveną ir melstis už mūsų brolį”, – sakoma prelato pareiškime.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte