Meditacijomis ir joga užsiimanti Barbė moko vaikus „šėtoniškų praktikų“ – krikščionė influencerė

Naujai sukurta medituojanti ir joga užsiimanti Barbė pavadinimu „Kvėpuok su manimi“ sulaukė amerikiečių krikščionės influencerės Yasmeen Suri kritikos. Ji teigia, kad naujas žaislas verčia vaikus užsiimti „šėtoniškomis praktikomis“, susijusiomis su joga.

Kompanijos „Mattel“ gaminamos lėlės kaina yra 24,99 JAV dolerių, o ant pakuotės Barbė pavaizduota sėdinčia jogos poza, sukryžiavusi kojas ir į viršų atsukusi delnus. Vaikai raginami paspausti mygtuką ant lėlės pusmėnulio vėrinio ir klausytis „penkių vedamų meditacijų“ garsų. Gaminys skirtas 3 metų ir vyresniems vaikams.

Pasak lėlės aprašymo, „ši meditacijos tema sukurta lėlė atskleidžia vieną mėgstamiausių būdų pasikrauti energijos pasitelkiant šviesą ir garsą – sąmoningą meditaciją. Rinkinyje yra lėlė Barbė, šuniukas ir keturi debesėlio emodžiai. Vaikams tereikia paspausti lėlės Barbės vėrinyje esantį mygtuką, kad suaktyvintų vieną iš penkių vedamų meditacijos pratimų, kuriuose naudojami šviesos ir garso efektai, įkvepiantys užsiimti meditacija. Medituojant vizualizuoti padeda lėlės šuniukas.

Krikščionė influencerė ir knygų autorė, šio mėnesio pradžioje socialiniame tinkle „Facebook“ įspėjo tėvus, kad prisidengdami savigyda, jogos metodai kviečia į negailestingą dvasinę karalystę. Y. Suri susidūrė su šiuo produktu apsipirkdama parduotuvėje „Target“ ir pasidalijo lėlės, kurią pamatė lentynose, nuotrauka.

„Šėtonas visuomet atrodo nekaltas. Jis niekada neateis su ragais ir šakėmis. Ši Barbė turi penkias vedamas meditacijas. Atminkite, joga yra induizmas“, – gegužės 3 d. savo įraše rašė autorė. – Negalima atskirti pozų nuo religijos. Kiekviena poza skirta tam, kad dvasinėje karalystėje iškviestų hinduistų dievybę. Mačiau, kaip vaikus apsėda demonai“.

Pasak Y. Suri, vadovaujamos meditacijos taip pat yra problemiškos dėl įvairių priežasčių.

„Ši Barbė taip pat moko gilaus kvėpavimo (pranajamos). Jos augintinis taip pat dalyvauja. Šėtonas persekioja vaikus. Jis nori juos išnaudoti ir indoktrinuoti savo šlovei. Paskui, kai baigs, jis juos sunaikins“, – pareiškė ji.

„Kai jūsų vaikai paaugs, jie taps maištingi, depresyvūs ir daugelis jų nusižudys“, – pridūrė Y. Suri. – Būdami tėvai nesuprasite, kas vyksta“.

Y. Suri, kilusi iš Indijos, kur hinduizmas yra daugumos religija, pridūrė, kad „Dievas draudžia visas [klaidingų religijų] praktikas. Ji patarė tėvams „pašalinti visus žaislus ir išvalyti vaikų kambarį nuo visų demoniškų prisirišimų“.

Nuo penktadienio popietės Suri įrašas surinko daugiau nei 70 000 reakcijų ir beveik 50 000 komentarų.

Kaip rašoma jos interneto svetainėje, Y. Suri turi asmeninės patirties su dvasine sfera, nes atėjusi pas Kristų „ji buvo išvaduota iš daugelio Naujojo Amžiaus įsitikinimų ir klaidingų religinių doktrinų“, kuriomis tikėjo būdama Indijoje augusiu vaiku.

Daugelyje krikščionių sluoksnių joga yra nerekomenduojama dėl jos dvasinės kilmės.

„Kai kurie krikščionybę išpažįstantys žmonės neturi jokių problemų dėl jogos mokymų, o yra ir tokių, kurie turi. Aš esu viena iš tokių, – sakė Y. Suri žurnalistams. – Tikiu, kad kai atsiveriame okultizmu pagrįstoms praktikoms, kyla demoniškos veiklos pavojus.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Esu praktikuojantis katalikas ir man gėda skaityti panašaus pobūdžio straipsnius. Jūs dar ir fizinio lavinimo pamokas apkaltinkint satanizmu.

    • nesi tamsta joks katalikas. Aiškiai pasakyta, kad joga yra ne vien fiziniai pratimai, bet ir dvasinės mantros. Pasiteirauk pas kun. egzorcistą, kas yra tikroji joga.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte