Lietuvos šeimų sąjūdis kalba apie visuotinį streiką

Lietuvos šeimų sąjūdis išplatino pareiškimą, kuriame teigia, kad: „apgaulingai ir veidmainiškai, remiantis pandemijos suvaldymo pretekstu, šalyje bandoma įteisinti diktatūrą ir antikonstitucinę, tarptautines konvencijas pažeidžiančią piliečių segregaciją. Įvedamas Galimybių pasas ir pamatines žmogaus teises pažeidžiantys apribojimai, visuomenės supriešinimas pasiekė kritinį lygį. Tokia situacija kelia realią grėsmę piliečių gerovei, visuomenės rimčiai, valstybės stabilumui ir išlikimui.“

Lietuvos šeimų sąjūdis praneša, kad tęsiama registracija į Koordinacinę tarybą, kuri spręs klausimą dėl visuotinio politinio streiko ir būdų išvesti Lietuvą iš politinės krizės ir atstatyti Konstitucijos veikimą.

Kviečiama prie Koordinacinės tarybos jungtis šalies profsąjungas, verslo subjektus, darbo kolektyvus, opozicines ir neparlamentines partijas, asociacijas ir bendruomenes, savivaldybes, seniūnijas ir kitas visuomenines organizacijas – juridinius asmenis.

Apie Koordinacinės tarybos posėdžio vietą ir laiką bus pranešta kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui asmeniškai. Registruotis prašoma elektroniniu paštu: r.grinevicius@seimusajudis.lt, nurodant organizaciją, jos atstovą ir kontaktus. Dalyvausiančių organizacijų vadovus bus prašoma turėti tapatybę patvirtinančius dokumentus, organizacijų atstovus – vadovo patvirtintą įgaliojimą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

16 KOMENTARAI

 1. Kuriasi klientų nediskriminuojančio verslo asociacija ironišku pavadinimu Petys už laisvę 🙂
  Suprantame, kad esame mažytis provincijos verlsas, bet ar tai turėtų mus, Gustuką, sustabdyti nuo vieno didžiausio mūsų gyvenime sukurto projekto. Aišku, kad ne :))
  Tad ledai pajudėjo, gal net sakytume ledkalnis… Vakar įkurta paprastų žmonių verslo asociacija pradeda savo darbus. Jos tikslas – visus smulkiuosius verslus suvienyti bendriems darbams. Lietuvos istorijoje dar nėra buvę tokios stiprios , nepriklausomos verslų bendruomenės, prie kurios jau dabar nori prisijungti virš šimto įmonių. Ar suprantate kokia jėga tampame? Asociacijos teisiniu veidu tapo mūsų draugas, el. paštas: „teisininkas AMozeris Alvis“. Prie jo prisijungs ir daugiau stiprių teisininkų.
  „Petys už laisvę“ turbūt iki skausmo visiems žinoma frazė, kuri kainavo mums mokesčių mokėtojams ne vieną milijoną. O mūsų klerkams pritrūko 18 eurų tai užregistruoti. Liūdna, kad mūsų valstybėje už nieką niekas neatsako… Nuo šiandien tai visų mūsų laisvų žmonių šūkis.
  Kažkoks paradoksas. Dar neįkūrėme asociacijos, o jau daugybę norinčių prie jos prisijungti, neinvestavome nei vieno euro į reklamą, o jau esame reklamuojami milijonais. Tai sėkmė ar likimas?
  Mūsų asociacijos „Petys už laisvę“ reklaminiu veidu tapo mūsų mylimiausias ministras.
  Norintys prisijungti kreipkitės el.paštu infoApetysuzlaisve.com

 2. Šaunu, seniai jau reikėjo.Mokesčius kelia, į žmogų žiūri, kaip į vergą.Nori, kad žmonės tik pinigus į biudžetą suneštų, o tada galėtų švaistyt į kairę ir į dešinę.Jiems vis maža.Dar ir prievartą pradėjo prieš žmones naudot.BAISU KAS DAROSI.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis