LGBT eitynių dalyviai Romoje ragino nutraukti ginkluotą paramą Ukrainai

ŠaltinisTASNIM NEWS

LGBT vėliavomis nešini demonstrantai Romoje reikalavo, kad Italijos vyriausybė nustotų tiekti Kijevui ginklus ir diplomatinėmis priemonėmis spręstų konfliktą su Rusija.

Mitinge dalyvavo dešimtys tūkstančių žmonių, tarp kurių buvo profesinių sąjungų, įvairių asociacijų narių, studentų ir kitų visokio plauko aktyvistų.

Jie nešė vaivorykštines vėliavas su užrašais „taika“ ir „smurtui – ne“. Demonstracijos metu buvo girdimi ir matomi ir kiti šūkiai: „Ginklų mažiau, atlyginimo daugiau“, „Gana ginklų Ukrainai“ ir „Mes nenorime karo. Jokių ginklų, jokių sankcijų. Kur diplomatija?“

Mitinge dalyvavęs buvęs Italijos ministras pirmininkas ir „Penkių žvaigždučių“ partijos lyderis Giuseppe Conte (Džiuzepė Kontė) suabejojo neseniai prisiekusios vyriausybės požiūriu į konflikto Rytų Europos šalyje sprendimą.

„Ukraina dabar yra visiškai apginkluota – mums reikia proveržio link paliaubų ir taikos derybų“, – sakė jis ir pridūrė, kad dabartinė „strategija veda tik į eskalaciją“.

Ginklų mažiau, atlyginimo daugiau“, „Gana ginklų Ukrainai“ ir „Mes nenorime karo. Jokių ginklų, jokių sankcijų. Kur diplomatija?

Dienraštis „Financial Times“ citavo vieną iš demonstrantų: „Aš visiškai nepritariu naujų ginklų siuntimui į Ukrainą. Šiandien žmonės nori taikos su ginklais. Tai neįsivaizduojama. Ukraina turi teisę gintis, bet mums reikia didelės JT iniciatyvos dėl taikos“.

Kitas protestuotojas apgailestavo, kad „ginklų siuntimas nepadeda sustabdyti karo, ginklai padeda tik pakurstyti jį“.

Tuo tarpu Milano mieste maždaug tuo pačiu metu vyko kontrprotestas, kurį organizavo centristinės Azione partijos lyderis Carlo Calenda (Karlas Kalenda), remiamas Italijos ukrainiečių bendruomenės. Susirinkime dalyvavo šimtai aktyvistų, kurie kėlė klausimą, ar Romoje protestavusieji iš tiesų buvo „už taiką“, ar iš tiesų „už Putiną“. Jie teigė, kad „tie, kurie ragina ne tik siekti taikos, bet ir nuginkluoti Ukrainą, ragina ją pasiduoti“.

Praėjusio mėnesio pabaigoje Italijos premjere tapusi Giorgia Meloni (Džordžija Meloni) žinoma kaip ištikima Kijevo rėmėja. Tačiau ji susiduria su vis didesne opozicija, nes šalyje sparčiai auga infliacija ir kyla kitų ekonominių sunkumų, kurie, kaip manoma, yra susiję su tebesitęsiančiu kariniu konfliktu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. Kaip rusų žvalgyba išnaudoja LGTB struktūras – apie tai Lietuvoje arba niekas nieko nesupranta, arba bijo net išsioti. Specifinė honoseksualistų ir kitų iškrypėlių psichologija yr a tikras lobis rusų spec. tarnyboms, ir labai gali būti, kad dalį LGBT organizacijų finansuoja būtent rusų žvalgyba – iš tikrųjų LGBT greičiausiai yra tik stambiųjų Maskvos šnipų centrų priedanga. Ir gali būti, kad po LGBT priedanga Maskvos sturktūros plačiai supirkinėja nekilnojamąjį turtąvakaruose, per LGBT rusų tarnybos plauna didelius pinigus ir galimai netgi finansuoja prorusiškas politines struktūras pačiose įvairiausiose šalyse. Reikia išsamiau pasidomėti Vilniujem Radvilų rūmuose įsikūrusiu homoseksualistų klubu ,,Men’s Factory“ – ten turėtų lankytis toks Aleksejus Titarenko – pagrindinė jungiamoji grandis tarp Rusijos spec. tarnybų smogikų ir Lietuvos LGBT – ar tiksliau tarp tų, kurie prisidengę šia priedanga. Atsiminkite Lietuvos premjerą Adolfą Šleževičių ir neaiškią jo žmonos mirtį – reikia išsamiau pasidomėti, kaip ir kokiomis aplinkybėmis iš tikrųjų mirė A. Šleževičiaus žmona ir kaip buvo vykdomas tyrimas. VVisi aiškia prisimenate tą nuotrauką, kurioje Tomas Raskevičius yra su marškinėliais , ant kurių užrašyta – ,,Fo Russia – with love“. Marškinėliai su tokias užrašais nedalijami bet kam, tokiose grupėse ar sambūriuose visuomet dalyvauja bent keli itin patyrę rusų s[pec. tarnybų agentai, ir kol T, Raskevičius viešai nepaaiškins, iš kur jis gavo marškinėlius su rašu ir kodėl juos dėvėjo, tol jis turi būti ne tik kad suspenduotas Seimo nario pareigose, bet ir turi būti nedelsiant areštuot sir laikomas ypatingo režimo sąlygomis kaip itin pavojingas rusų agentas. Kokia tikroji Seimo narės Morganos Danielės pavardė ir vardas? Kas yra jos tėvai? Kad A.Armonaitė – KGB generolo A. Armono anūkė, tai yra žinoma visiems. Vadinasi, taip vadinamoji ,,laisvės partija“ iš tikrųjų yra rusų spec, tarnybų sukurtas darinys, kuriuo rusų žvalgyba tikisi pasinayudoti kaip tarptautiniu tramplinu NATO ir ES šalyse.

      • -> Fantastic

        Tai, vasia, neištvėrei neprasižiojęs? :)) kažkaip ir kažkodėl niekada neteko girdėti, kad Lietuvos teisėsauga būtų tikrinusi LGBT finansus ir kitas jų turtinių aktyvų operacijas.

  2. Dar ir tas Stambulo konvecijos Ukrainoje įteisinimas – kokiu tikslu? ir net karo sąlygomis. Kaip ir mūsų šalyje vis stenimas partnerystės įstatymo priėmimas, kaip svarbiausias iš visų kitų šalį ištikusių krizių, nepaisant nei konstitucijos pažeidimų, nei visuomenės nuomonių. Kai įvardijama, kad vyksta karas – atskleidžiama tik viena karo pusė. Kai kasdien griaunama moralė – tie griuvėsiai net nerodomi per panoramą.

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte