„Laisvės garso” prodiuseris Eduardo Verástegui kandidatuoja į Meksikos prezidento postą

ŠaltinisCNA

Meksikos aktorius, prodiuseris ir judėjimo „Viva México” įkūrėjas Eduardo Verástegui rugsėjo 7 d. užsiregistravo kaip nepriklausomas kandidatas į Meksikos prezidentus 2024 m. rinkimuose, praneša CNA.

Pagal rinkimų nuostatus, Nacionaliniam rinkimų institutui (INE) pareiškęs ketinimą kandidatuoti į prezidentus, E. Verástegui ne vėliau kaip per 120 dienų turi surinkti parašų skaičių, lygų 1 proc. šalies registruotų rinkėjų sąrašo, paskirstytą bent 17 valstijų, „kiekvienoje iš jų sudarant vienodą procentinę dalį”. Tai atitinka maždaug 1 mln. parašų.

E. Verástegui, kurio filmas „Laisvės garsas” užima pirmąją vietą Lotynų Amerikos kino teatruose, savo ketinimų deklaraciją INE pateikė užvakar.

Pasak Meksikos laikraščio „El Universal”, atvykęs į INE biurą E. Verástegui nurodė, kad kandidatai Klaudija (Claudia Sheinbaum Šeinbaum) iš prezidento Andreso Manuelio Lópezo Obradoro partijos MORENA ir Xóchitlis Gálvezas (Ksochitlis Galevas) iš opozicinės koalicijos „Platusis frontas už Meksiką” (Frente Amplio por México) „yra tie patys” ir kad reikia pokyčių.

„Mes tai matome. Turime du kandidatus, kurie yra visiškai vienodi: jie skirtingai apsirengę, gal skirtingai valgo, gal skirtingo amžiaus, bet jie tokie patys. Ar tai yra opozicija? Negalime leisti, kad mumis būtų manipuliuojama”, – sakė E. Verástegui.

Rugsėjo 7 d. E. Verástegui paskelbė „X”: „Tai faktas. Dabar atėjo laikas. Po svarstymų laikotarpio priėmiau svarbiausią sprendimą savo gyvenime: ką tik pateikiau INE savo, kaip pretendento, ketinimą būti nepriklausomu kandidatu į Meksikos Respublikos prezidentus 2024 m. birželio 2 d. rinkimuose.”

„Mano kova yra už gyvenimą. Mano kova yra už laisvę. Atėjo laikas iš valdžios pašalinti tuos pačius senus žmones. Mūsų šaliai reikia naujo politikos vykdymo būdo, kad būtų išgyvendinta korupcija ir nebaudžiamumas. Dar yra laiko [išgelbėti Meksiką]! Eikime su visomis jėgomis už mūsų Meksiką!” – pridūrė jis.

Pastaraisiais mėnesiais E. Verástegui per savo judėjimą „Viva México” oficialioje interneto svetainėje ragino meksikiečius prisijungti prie jo tikslo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte