Kun. Arnoldas Valkauskas: mes taip pat turime teisę į pažiūras

Žinomas šalies dvasininkas, egzorcistas, teologijos mokslų daktaras, Ruklos įgulos karo kapelionas kun. Arnoldas Valkauskas savo pamoksle klausia, ar demokratijoje garantuojama pažiūrų laisvė egzistuoja Lietuvoje. Artėjant naujajai Seimo sesijai valdantieji vėl žada kelti Stambulo konvencijos, vienalytės partnerystės klausimus, panaikinti Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymą.

Šioms iniciatyvoms besipriešinantys katalikai vadinami nemoderniais, netolerantiškais, nors, viso labo, išsako savo požiūrį. Dar daugiau, aktyviausi krikščioniškos pasaulėžiūros atstovai yra blokuojami socialinėje erdvėje, iš jų tyčiojamasi sisteminėje žiniasklaidoje. Kun. Arnoldas Valkauskas ragina katalikus kovoti už savo pažiūras, sako, kad mums turėtų būti nesvarbu, ką apie mus teigia liberalai, nes mes turime katekizmą, Dievo žodį ir žinome kas esame.

Kviečiame pasižiūrėti visą pamokslo įrašą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. kovoti už pažiūras ir neigti mokslo pasiekimus – du skirtingi dalykai.
    Ir vėl „laikmetis“ užsiima žodžių ekvilibristika…
    Kun A.Vilkauskas niekada nėra pasisakęs PRIEŠ vakcinas. Jis teigia, kad tai yra pasirinkimo dalykas ir prieštarauja prievartiniam skiepijimuisi bei galimybių pasui, kuris segreguoja mus visus.
    Kur problema? Aš taip pat jam pritariu – skiepai – alternatyva ligai, tai turi būti laisvanoriška, o prievarta ir segregacija – blogis.
    Taip, mes turime teisę į pažiūras ir nereikia vienpusiškai stumti savo „laikmetiškosios“ propagandos. Tai pradeda erzinti…

  2. Ką Jums reikia padėti? Prisiglaudėte prie krikščionybės – joje rasite, kad Dievas yra visagalis. Kreipkitės. Pagarbiai Antanas

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis