Kristina Zamarytė – Sakavičienė. Jokia valdžia nesielgė taip klastingai

Jokia valdžia nesielgė taip klastingai kaip ši – štai vakar paskelbusi, kad išima iš darbotvarkės Civilinę sąjungą, šiandien vėl ją įtraukė. Kai kurie balsuojantys PRIEŠ nespės grįžti iš komandiruočių.

O aš vėl rašau apie tai, kodėl lietuviai nepritaria vienos lyties civilinei sąjungai. Nes jie myli tikrą laisvę.

Kovoje už ir prieš Civilinės sąjungos įstatymą susiduria dvi skirtingos laisvės sampratos. Pirmoji siekia asmeninius interesus, norus, aistras paversti „žmogaus teisėmis“, kurias privalo užtikrinti, saugoti ir ginti valstybė. Nesvarbu, kokias pareigas užkrauna kitiems visuomenės nariams, kiek bus apribota jų laisvė. Nesvarbu, kad laikui bėgant tokios „nepelnytos teisės“ ardys ir skurdins mūsų visuomenę, vis mažiau resursų palikdamos ateities kartoms.

Ši laisvės samprata jaučia antipatiją kultūrai, kuri, nors ir netobulai, riboja, apibrėžia ir kreipia žmogaus norus, siekius, veiksmus asmeniui ir visuomenei palankia kryptimi. Iš čia nepailstantis noras sugriauti vartotojiškas ir seksualines aistras varžančias tradicijas, papročius ir institucijas.

Visais ankstesniais laikais – nuo Sokrato iki XIX amžiaus – Vakarų civilizacija skelbė visai kitokią laisvę

Visais ankstesniais laikais – nuo Sokrato iki XIX amžiaus – Vakarų civilizacija skelbė visai kitokią laisvę. Laisvas buvo tas, kuris laisvai nuo savo troškimų, pagundų ir instinktų geba pasielgti protingai ir teisingai; kuris gali pasirinkti tai, kas yra gera ir vertinga. Vakarų kultūra puoselėjo kuriančią, o ne griaunančią laisvę.

Ši laisvės samprata suvokia, kad teisės semiamos ne iš nesibaigiančio gausybėse rago, o iš visuomenės bendrojo gėrio. Kad jos gali tą bendrąjį gėrį kurti arba jį griauti. Kad teisės, laisvės ir pareigos visuomenėje yra tarpusavyje susijusios – kai viena asmenų grupė gauna naujas teises, kitai grupei užkraunamos tos teisės įgyvendinimui reikalingos pareigos arba apribojamos atitinkamos laisvės. Teisės kainuoja, todėl negali būti pripažįstamos be realaus pagrindo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

36 KOMENTARAI

 1. vyksta su žmonių atmintimi.Naujausiais mokslo duomenimis,pasaulyje neįtikėtinu greičiu plinta Alzhaimerio liga.Spėjama,kad technologijų eroje žmonės prarado norą skaityti knygas.Jose visa išmintis.

   • vyskupas ar bet kuris kitas žmogus turi teisę į savo asmeninę nuomonę. Kurį vyskupą, kaip oficialų bažnyčios atstovą, girdėjai sakantį, kad palaiko? O ką jis asmeniškai galvoja, tai jo, o ne S reikalas.

 2. „Raginame jus, broliai: įspėkite nedrausminguosius, suraminkite mažadvasius, palaikykite silpnuosius, būkite kantrūs visiems!…“
  1 Tesalonikiečiams 5:14‭…

 3. Žinodami , kad buvimo kitoj kadencijoj neprasimato – savo planus siekia įgyvendinti šiuo metu . Jie nesiskaito su jokia visuomenės ,
  kolegų nuomone, su jokiais kitų argumentais. Tiek pat piktybiškas ir jų siūlomas įstatymas.Tik jie patys ir savižudžiai tegali tam pritarti.

 4. s. Liucijos liudijimuose buvo, kad „Paskutinė kova tarp Viešpaties ir Šėtono karalystės vyks dėl santuokos ir šeimos“. Dieve mano, jau pritarta Civilinės sąjungos įstatymui. Baisu. Kodėl taip niekinamos šeimos, kurios yra Valstybės pagrindas. Kur mes einame. Menkai Bažnyčia pasisakė, per daug tyliai. Kaip smagu vis dar (gal ir nebebus taip ateityje) matyti šeimas, kurie gyvena bažnytinėje santuokoje ir turi keturis ar daugiau vaikų, ir auklėja katalikiškai. Ar ilgai tai truks? Politika parodė savo valdžią prieš Dievą, jo įsakymus ir žmones.

  • Politika jokios valdžios prieš Dievą neturi ir negali turėti. Tai, ką padarė dabartinė Lietuvos ,,politika“, ar tksliau – masonams parsidavę konservai, neturi nieko bendro su jokia politika. Pusė konservų – masonai, kita pusė – kagėbistai, kurie iki šiol bijo, kad Maskva paskelbs apie juos turimą kompromatą. Ir tai jokia ,,politika“, o tiesiog iš baimės drebančių Lietvos išdavikų ir iškrypėlių sambūris.

 5. Dėl straipsnyje paminėtų klaidinančių manipuliacijų (išėmimo, po to kitą dieną vėl įtraukimo į darbotvarkę) gal galima būtų kreiptis į Procedūrų ir etikos komisiją, kad balsavimo rezultatus pripažintų negaliojančiais?
  Mano galva, kaip galima pripažinti balsavimą, jeigu už naują įstatymą balsuoja tik 60 LR Seimo narių iš 141?
  Čia jau gaunasi visiškos nesąmonės!

 6. Ačiū už straupsnį. Iš tiesų dar tokio seimo nėra buvę, kurie taip nesiskaitytų su savo Lietuvos žmonėmi, taip akivaizdžiai bandytų visus mus apmulkinti. Šis seimas – tai blogiausia kas galėjo nutikti Lietuvai.
  Šis balsavimas turi būti pripažintas negaliojančiu, nes neįspėjus visų seimo narių, kad bus balsuojama dėl partnerystės, daugelis jų buvo išvykę, negalėjo dalyvauti balsavime ir neturėjo galimybės atlikti savo tiesioginės pareigos.

  • Seimas turėtų papildyti statutą ar priimti kitą procedūrinį reglamentą, kad nuo dokumento įtraukimo į darbotvarkę iki jo svarstymo būtų nustatytas terminas, pvz., 3 paros. Jau ne pirmą kartą taip klastingai elgiasi Seimo pirmininkė. Jūsų ar mūsų visų noras pripažinti balsavimą negaliojančiu nieko nereiškia. Tai tik emocijos. Kita vertus, seimo nariai privalo lankyti posėdžius – tai jų tiesioginis darbas. Gali neatvykti dėl ligos, kaip bet kurioje darbovietėje. Už pravaikštas dirbantieji atleidžiami iš darbo, o čia Seimo nariai daro, ką nori ir už darbo drausmės pažeidimus neatsako. Toks pats elgesys, kaip ir savivaldybių tarybų narių išlaidų pagrindimo nebuvimas. Seimo nariai daro tą patį – tik dar didesniu mastu. Ne be reikalo G.Landsbergis susirūpino Seimo paleidimu. Bijo, kad išryškės jo išlaidos, tikriausiai, ne dešimtimis tūkstančių. Seime sėdi ne mūsų, o Dievo išrinktieji. Jiems jų pačių priimti įstatymai negalioja. Bet kodel?

 7. Paskaitykite šalia esantį straipsnį, kuris vasinasi „Estijoje siekiama partnerystes prilyginti santuokoms:.
  Estijos scenarijus akivaizdu bandomas pakartoti ir Lietuvoje, kuomet Estijoje 2014 m. buvo įteisinta gėjų partnerystė ir dabar ją norima prilyginti santuokai, neva dėl to, kad neiskriminuoti „partnerių“. Šis paprastas scenrijus, ši manipuliacija, buvo kartojama beveik visose priverstose gėjų santuokas įteisinti šalyse. Partnerystės įstatymas tam ir reikalingas, kad būtų galima žengti sekantį antikonstitucinį žingsnį ir įteisinti gėjų santuokas, kad būtų galima jas prilyginti šeimoms ir mokyklose bei darželiuose netrukdomai vaikams plauti smegenis, kad tai yra toks pat pasirinkimas, kaip ir vyro bei moters šeima ir įtraukti juos į nuodėmės liūną.
  Tai jiems yra be galo svarbu, dėl to jie gali paaukoti ir keletą ministrų ir visą vyriausybę. Tai smūgis visai šeimos sampratai ir dorovei, kuri yra mūsų visuomenės, tautos ir valstybės išlikimo pagrindas.
  Turime visi vieningai, dabar pat, atstatydinti Lietuvos išdavikus laisvės, liberalų, konservatorių, socialdemokratų partijų seimo narius, ir išsirinkti Lietuvai atstovausiančius, turinčius idealus ir vertybes žmones.

  • Kad čia „šuo pakastas“ tame, kad prisidengę jais ir ale jų laive ir laisve, bus vaikai paversti nelabojo įkaitais. Ar norėtumėte, Giedre, būti tokios ale šeimos įsigytu vaiku? Aišku be tikro tėvo ar mamos, be tikros šeimos ir apsaugos, kurią teikia normali šeima.

 8. smurtaujanciu gerianciu tevu seimoje vaikui yra blogai, o ne geju. Mano vaiko darzely berniukas turi du tecius ir nei kiek vaikas neatrodo maziau laimingas del to, priesingai- abu juo rupinasi ir dalyvauja visur kartu, ne taip kaip mane vyras megsta issiusti viena i vaiko sventes, susitikimus su mokytoja ir pan – as jam pateikiu juos kaip sektina pavyzdi. Kitoj klasej ivaikinta juodaode mergaite dvieju geju- kas ryta atveda abu I mokykla, nu tikrai, matosi, auga vaikas meilej, o ne prieglaudoj.
  O kad civiline santuoka sutvirtins ju bendra gyvenima ir jums bus lengviau nuo to, bus daugiau skaidrumo – bus deklaruoti santykiai ir su tuo susije netgi finansiniai interesai. Kodel vyras su zmona darbovieteje santykius turi delkaruoti, o kartu gyvenantys gejai ne. I baznycia ju niekas juk tuoktis nesiuncia.
  Nereikia bijoti geju, jie tokie patys zmones, kaip ir mes. Pakantumo ir ramybes jums.

  • Ar norėtumėt būti įvaikinta ir prievartaujama visais įmanomais būdais. Ligonius reikia gydyti, nusikaltėlius ir Lietuvos išdavikus reikia teisti. Kas prieš Dievą tas velniui tarnauja.

   • Cia tas pats, kas kaltinti visus kunigus pedofilija. Ar noretumet i tokia baznycia eiti?

    Ivaikintam vaikui svarbiausia meile ir nuoseklus rupestis. Ir tikrai, man geriau but ivaikintam geju, nei gyventi vaiku namuose.

  • Čia yra ne „bijau ar nebijau“, bet vaiko teisės turėti biologinius – tėvą ir motiną ir jų visus artimuosius, t.y. puseseres, tetas, dėdes ir senelius pagal kraujo liniją. Vis tik, kraujo ryšys yra pirmoje vietoje.

   • Jo kai tie vaikai paaugs ir prades eiti i mokykla ir prasides patycios kad kazkoks Simas turi ne mama it teti o teti teti ar mama mama. Vaikai supras ir prades begti is namu. Va tau pilnateise seima. Kas yra sumanyta tai klaiku !

   • Cia ta šudo krūva ultra komuniste Suomijos buvusi premjere, kuri baliukus rengė per COVID? UK premjeras uz tokius dalykus atsistatydino, o šita kiaules akis isistate.

  • >> Gerbiamas Manau

   O gėjai negeria? Ir nevartoja narkotikų? Ir nesmurtauja? Be to, čia sukasi rimttesni reikalai: nebandyk apsimesti, kad neusptranti pagrindinio dalyko: kagėbistinis išgama Ladnsbergis ir kagėbistinė sterva ruskė Čmilytė, kaip ir iš Maskvos atsitrenkęs iškrypėlis Simonko yra Rusijos hibridinio karo prieš Lietuvą įrankiai. Ir Raskevičius yra Maskvos šnipelis, vilkėjęs marškinėlius su užrašu ,,For Russia with love“.

  • Pats Elton John, kuris augina vaikus su partneriu viename interviu pasakė, kad nėra gerai kai vaikas neturi motinos, todėl antro vaiko susilaukė, kad turėtų tas bent brolį, o motiną pakeičia senelė. O dabar pasaulyje populiarėja dnr testai, kuriuos ypač mėgsta amerikonai, vaikai darosi įvaikinti, kyla daug skandalų, ieško brolių seserų, nori žinoti kas tėvai kas jie bebūtų. Žmogaus jau tūkstančius metų nuo priešistorinių laikų formavosi psichologija, o mes norime įstatymais per kelis metus pakeisti tai, kas yra tūkstantmečių paveldas. Dar šis eksperimentas du vyrai auginantis vaikus nėra patikrintas, pažiūrėsime po kažkiek metų kokia bus tų vaikų patirtis jiems užaugus, ką jie sakys, ką sakys psichologija jei aišku tokie tyrimai nebus dirbtinai užgniaužti.

  • „Nereikia bijoti geju, jie tokie patys zmones, kaip ir mes.“
   Dėl Dievo, niekas tų gėjų nei bijo, nei kada nors bijojo. Kas per kvailas įsivaizdavimas. Per savo netrumpą gyvenimą niekad nesutikau nė vieno „bijančio“, o štai pačių gėjų pažinojau keletą; vienas iš jų buvo mano artimas ir mylimas draugas. Kitas (buvęs viršininkas) padarė puikią tarptautinę karjerą, buvo tauri siela, darboholikas. Ir taip toliau, negi visus vardinsi. Aš štai ką noriu pasakyti: niekas niekada jų nediskriminavo, neujo ir nežemino, bent jau Lietuvoj! Bet dabar, kai plūstelėjo šita velniška genderizmo banga, tai tik bėk ir rėk. Melas, melas ir melas. Ir amoralumas. Visiška bedievystė. Štai šito mes bijom, ir pagrįstai. O ne žmonių kaipo tokių. Bet ką čia aiškinti… kas nenori girdėti – vis tiek neišgirs.

 9. >>> Gerbiamas Manau
  Tamstos komentare matau valdančiųjų nuolat transliuojamą naratyvą apie tai, kokie gėjų tėčiai ir mamos yra pavyzdingai geri ir kokios yra blogos normalios šeimos.
  Deja gėjų šeimos nėra pavyzdingai geros kaip jas bando idealizuoti valdančiųjų propaganda, yra būtent atvirkščiai – yra daugybė tyrimų, įrodančių, kad vaikui augti geriausia aplinka yra šeima su savo tėčiu, mama, broliais, seserimis, pusbroliais, dėdėmis, tetomis ir seneliais.
  Dar palyginti nesenai, kuomet idelogų diktatūros dar nebuvo boikotuojami panašūs tyrimai, buvo atliktas tyrimas, kurio metu nustatyta, kad tradicinėse šeimose, įteisinusiose savo santuokas išsiskiria apie 50 proc. Sugyventinių partnerystėse, neįteisinusiose savo santuokos išsiskiria apie 70 proc. kartu gyvenančiųjų, o gėjų partnerystėse skyrybų skaičius viršija net 90 proc. Kad gėjai kartu nugyventų visą gyvenimą, tai yra išskirtinis reiškinys. Plius gėjų partnerystės pasižymi didžiule partnerių kaita. Besikeičiančių partnerių gėjai paprastai turi labai ženkliai daugiau nei vyrai ir moterys gyvenatys santuokoje, ar nesusituokę. Atitinkamai daugiau yra smurto, depresijos, netikrumo, nusivylimo nesusituokusių vyro ir moters partnerystėje ir nepalyginamai daugiau gėjų bendrabūvyje.
  Gėjų bendras gyvenimas nėra rožėmis klotas ir jų gyvenimo būdo propagavimas masinėse žiniasklaidos priemonėse yra jaunų žmonių, patikėjusių šia propaganda, gyvenimų daužymas į šipulius.
  Dar nesenai šiame portale buvo straipsnis, apie tai, kad 25 procentai Amerikos jaunuolių berods nuo 19-26 metų save laiko esant homoseksualiais.
  Tai milžiniškas skaičius. Tokio didžiulio skaičiaus homoseksualių polinkių žmonių niekad nėra buvę. Šis skaičius, žinoma, kad nėra natūralus. Natūraliai gamtoje gėjų gali būti 0,00 kažkelintas skaičius po kablelio procentų. Jei 25 procentai jaunimo save priskiria homoseksualams, tai yra tik dėl propagandos, finansuojamos švabomasonų didžiulėmis sumomis, bei aktyviai proteguojamos visoje jiems priklausančioje masinėje žiniasklaidoje.
  Dėl švabomasonų griaunamosios įtakos dauguma iš šių 25 procentų jaunų Amerikos žmonių bus pasmerkti savo gyvenimus sugriauti iki pamatų, patirti visus šios nuodėmės prakeikimus.
  Kiekvieno padoraus žmogaus, nesvarbu ar tikinčiojo ar netikinčiojo, pareiga yra daryti visa, kas įmanoma ir dar daugiau, kad ši antižmogiška antikultūra būtų sustabdyta ir jos diegėjai, vystytojai ir finansuotojai sulauktų teisingumo.

  • Jus gal pasitikslinkit statistika – geju vyru seimos patvariausios Europoje, net patvaresnes nei tarp vyro ir moters. Sakyciau, pasidomekit siek tiek ir gal jums paaiskes.

   • >> To Vardas

    Anoniminis baily, nurodyk informacijos altinius, kuri reikia pasitikslinti tavo statistiką. Bus pasidomėta, kas yra tavo šaltiniai, kokie jie, kieno, kada ir už kokis pinigus įkurti. O tada kalbėsimės toliau.

 10. LBGT prpagandistai 20 metu senumo melą vis dar kartoja. Apie “gerus” gėjus ir bloga tradicine šeima. Pilna video ir info net ir dabar ypač cenzuruojamoje media apie pedofilija gėjų tarpe ir prievarta vaikų atžvilgiu. Apie tai kaip persekiojami visi LBGT nepritariantys net ir fiziškai susidorojant tik aklas matyti nesugeba.

 11. Paskutiniuoju metu Vakaruose jau pradedama susiprotėti, kad lgbt reikia nurašyti, nes prireiks drąsių karių armijai, jėgos struktūroms, specialioms žvalgybos operacijoms ir taip toliau. Pagaliau reikės saugoti ir bankų pinigus, ir pačius bankininkus. Auganti Kinijos galia, kur tradicinė šeima yra nepajudinama ir įstatymiškai gerai apsaugota sąvoka, tuoj privers atsikvošėti tuos, kurie remia lgbt, bet tuo pačiu bijo, kad Kinija su savo galinga armija gali perimti visus jų turtus. O kol kas lgbt darkosi saugomi policininkų, kurie užaugę heteroseksualiose šeimose ir patys yra heteroseksualai. Šitas prieštaravimas ilgai neišisilaikys. Galimna pasiūlyti lgbt pačioms kurti savo apsaugos struktūras tik iš savo pačių narių.

 12. Valdzia priklauso nuo ministru, o kaip jau mateme dabartiniai ministrai visi yra nieko verti, net elementari etika jiems yra kosmosas, jau nekalbant apie darba. Sis ministru kabinetas išeis i istorija kai jis yra net neadekvatus. Ir aplamai seime sėdinčių yra morališkai neispruse zmones, rupi tik pinigai ir turtai

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte