Krikščionių sąjunga kviečia pasirašyti peticiją stabdančią JT translytiškumo darbotvarkę

Likus kelioms dienoms iki praėjusių Kalėdų, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pateikė šokiruojantį pasiūlymą.

Paskelbta apie planus sukurti gaires dėl „translyčių ir genderlyčių žmonių sveikatos“, daugiausia dėmesio skiriant prieigai prie hormonų, operacijų ir teisinio lyties tapatybės pripažinimo. Kalbama ne apie  sveikatą, o apie ideologiją.

Šioms gairėms parengti pasirinkta šališka komanda. Iš 21 jos nario tik trečdalis yra gydytojai, o pusė net neturi medicininio išsilavinimo! Dar blogiau, daugelis iš jų yra atvirai LGBTQ aktyvistai ir nė vienas neprieštarauja translobistų darbotvarkei. Netgi JT pasiuntinys sukritikavo tokį PSO vienpusį požiūrį.

PSO pusiau slapta paskelbė apie šį prieštaringą pasiūlymą ir pakvietė teikti komentarus atostogų sezono metu, dabar skubama užbaigti šias gaires vasario mėnesį.

Tai bus gydymo hormonais ir brendimo blokatoriais gairės, kurių poveikis augančiam organizmui nežinomas ir žingsnis, siekiant lyčių keitimą pateikti kaip normą. Jei šios gairės bus patvirtintos, politikos formuotojai ir sveikatos organizacijos visame pasaulyje jas naudos kaip aukso standartą.

Kviečiame pasirašyti tarptautinę peticiją, kad PSO nedelsiant sustabdytų šį projektą.

PETICIJOS TEKSTAS:

Gerbiamas dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus (PSO generalinis direktorius) ir gairių rengimo komanda,

esame labai susirūpinę dėl neseniai priimto PSO sprendimo parengti gaires dėl translyčių ir lyčių požiūriu skirtingų asmenų sveikatos priežiūros. Šiai iniciatyvai, paskelbtai prieš pat praėjusių metų Kalėdas, trūksta nešališkumo ir griežtos mokslinės perspektyvos.

Esame sunerimę dėl to, kad Gairių kūrimo grupėje nėra kritikų,  gydytojų ir vaikų bei paauglių raidos ekspertų. Atrodo, kad komitetas yra nukreiptas į konkrečią ideologiją, neatstovauja skirtingoms nuomonėms šioje jautrioje srityje.

Nerimą kelia tai, kad 11 šios grupės narių neturi oficialaus medicininio išsilavinimo. Grupės sudėtis aiškiai rodo šališkumą “lyties patvirtinimo” metodams, kurie gali turėti negrįžtamą poveikį jaunimo gyvenimui.

Mes atkartojame JT pasiuntinio Reemo Alsalemo, kuris kritikavo vienpusišką požiūrį į translyčių asmenų sveikatos priežiūrą, susirūpinimą. Suinteresuotųjų subjektų, kurių nuomonės skiriasi, neįtraukimas nepadeda kurti subalansuotų, įrodymais pagrįstų gairių.

Skubotas viešų komentarų ir pagrindinių sprendimų priėmimo posėdžių tvarkaraštis neleidžia išsamiai peržiūrėti įrodymų. Baiminamės, kad tai gali lemti skubotą gairių standartizavimą, turintį ilgalaikių pasekmių sveikatai.

Apibendrinant, mes pagarbiai prašome, kad PSO atsisakytų šio projekto ir iš naujo įvertintų požiūrį į elgesį su seksualiai sumišusiais vaikais ir jaunais suaugusiaisiais.

Geriausi linkėjimai –

Vardas, pavardė

Pasirašyti galima čia

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. Ačiū už suteiktą informaciją apie tai, kokių įžūlių suktybių imasi masonai, kad primestų kitiems savo ideologiją.
    Aš pasirašiau, pasirašykite būtinai visi.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte