Kovo 11-ąją prasideda maldos savaitė: vienykimės maldoje, kreipdamiesi į Šv. Juozapą

Artėjant Lietuvos Valstybės nepriklausomybės atkūrimo šventei ir Šv. Juozapo iškilmei, Kauno kunigų seminarija pasidalijo iniciatyva „Šv. Juozapai, užaugink mus kaip Kristų!“, raginančia vienytis maldoje ir atnaujinti maldos pasiryžimus. Kasdien, kovo 11-18 dienomis, 20 val. kviečiama melstis Šv. Juozapo maldą, kurios tekstą rasite žemiau esančiame paveikslėlyje, ir litaniją intencija, kad Šv. Juozapo auginami, kasdien panašėtume į Viešpatį Kristų ir taptume Jo meilės ir tiesos liudytojai.

Iniciatorių kvietime rašoma, kad akcijos tikslas – kasdienybės bandymuose vis labiau panašėti į Kristų, kad kalbėtume, elgtumės, gyventume, mylėtume kaip Jis, kad taptume Jėzumi Kristumi pasauliui. Žvelgiame į Šv. Juozapą, kuris užaugino Jėzų, tad prašome jo, kad ir mus globotų, kaip glaudė prie savęs Dievo Sūnų. Kasdien panašėdami į Viešpatį Jėzų ir tvirtai ryždamiesi Juo sekti, galėsime tinkamiau atsiliepti į dabarties iššūkius ir sunkumus.

Maldos iniciatyvą vainikuos Šv. Juozapo iškilmė (kovo 19 d. 19 val.). Švenčiant Eucharistiją, kviečiama Lietuvą, Bažnyčią ir save pačius patikėti šv. Juozapo globai.

Būk drąsus malda keisti save ir pasaulį!

Šv. Juozapas buvo tylus, bet savo klusnumu, drąsa ir kantrybe parodė, kad yra mylintis tėvas ir globėjas.

Šv. Juozapai, užaugink mus kaip Kristų!

Akcija bus transliuojama Kauno kunigų seminarijos Facebook paskyroje, Marijos radijo eteryje ir Kauno arkivyskupijos YouTube kanale.

Maldos lapas / Kauno kunigų seminarijos nuotr.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte