Kenijos vyskupai protestuoja prieš homoseksualų asociacijos steigimą

ŠaltinisTHE TABLET

Kenijos katalikų vyskupai reikalauja atšaukti šios šalies Aukščiausiojo teismo sprendimą, kuriuo LGBTQ žmonėms leista steigti oficialią asociaciją.

Kenijos katalikų vyskupų konferencijos pirmininkas arkivyskupas Martinas Kivuva Musonde pareiškime teigė, kad toks sprendimas prieštarauja pagrindinėms Kenijos žmonių vertybėms, įtvirtintoms konstitucijoje. Jis sakė, kad Kenija yra dievobaiminga tauta, o žmonės pripažįsta, kad Dievas sukūrė žmoniją kaip vyrą ir moterį pagal savo panašumą.

„Žmogaus lytiškumas daro įtaką visai žmogaus asmens kūno ir sielos vienybei. Kiekvienas – vyras ir moteris – turėtų priimti savo seksualinę tapatybę kaip Dievo dovaną“, – sakė Musonde.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

 1. Pritariu Kenijos vyskupams.
  Šios asociacijos yra skirtos ne gėjų teisėms ginti (jų seniausiai niekas nepuola), bet perkeisti krikščionišką šeimos supratimą į atvirkščią pusę, bei lgbt diktatūrai įtvirtinti.
  Tikiu mokslu, kuris sako, kad natūraliai gėjų gamtoje gali būti 0,00-kažkelintas skaičius po kablelio procentų. Vadinasi visa pučiama lgbt psichozė ir šimtais procentų išaugęs jaunų žmonių kiekis, save laikančių gėjais, yra propagandos ir tokių davosošvabomasonų milijonais finansuojamų asociacijų veiklos pasekmė.
  Manau, šios asociacijos yra skirtos ardyti mūsų visuomenes, tam jos yra ir išlaikomos davosošvabomasonų ir ypač dosniai jų finansuojamos.
  Tokios asociacijos, darančios įtaką valstybės politikai ir finansuojamos iš užsienio, turėtų būti vertintinos kaip grubus užsienio jėgų kišimasis į šalies vidaus reikalus, užsienio jėgų diktatas ir šalies nepriklausomybės bei suvereniteto pažeidimas.
  Tokiems bandymams milijoninėmis investicijomis pakeisti šalies konstitucinę santvarką pagal milijonus valdančiųjų įgeidžius, kiekviena save gerbianti nepriklausoma šalis ir kiekvienas tokios šalies politikas turi duoti tvirtą atkirtį.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte