Kauno arkivyskupija: artėjantis Velykų tridienis

Kauno arkivyskupija informuoja apie ateinantį Velykų tridienį. Pranešime rašoma, kad Didžiąją savaitę per Velykų tridienį apmąstysime didžiuosius savo tikėjimo slėpinius ir jau keliausime link velykinio Kristaus Prisikėlimo džiaugsmo“. Bus rengiamos pamaldų transliacijos, kurias bus gaima stebėti arkivyskupijos bei Delfi kanalais. 

Didžysis ketvirtadienis, balandžio 1 d.

10 val. tradiciškai katedrose švenčiamos Krizmos Mišios. Jose palaiminama šventoji Krizma, katechumenų ir ligonių patepimo aliejai. Atnaujinami Kunigystės pažadai.

18 val. Kauno arkikatedroje bus švenčiamos Paskutinės vakarienės Mišios (numatomos ir ryto, ir vakaro pamaldų tiesioginės transliacijos arkivyskupijos YouTube kanalu bei feisbuko (FB) paskyroje ir delfi.lt).

Didysis penktadienis, balandžio 2 d.

Informuojama, kad jau antrą kartą dėl pandemijos ir karantino nebus galima eiti Kryžiaus kelio miesto gatvėmis. Tačiau jį bus galima apmąstyti pagal vaizdo meditacijas. Jos arkikatedroje vyks 15, 16 ir 17 val.

18 val. čia prasidės Kristaus Kančios pamaldos.

20 val. Kryžiaus kelio vaizdo meditacijos bus transliuojamos per arkivyskupijos YouTube bei FB ir delfi.lt.

Didysis penktadienis ir Didysis šeštadienis, balandžio 3 d.

Arkikatedroje nuo 8 iki 20 val. kunigai bus pasirengę patarnauti žmonėms, kurie norės atlikti velykinę išpažintį. Šiomis dienomis Kaune tarnaujantys dvasininkai rytais 9 val. arkikatedroje drauge melsis Valandų liturgijos Rytmetinę maldą.

Velyknaktis Didįjį šeštadienį arkikatedroje su džiaugsminguoju ALELIUJA bus švenčiamas nuo 20 val. (tiesioginės transliacijos arkivyskupijos YouTube bei FB ir DELFI TV). 

Šv. Velykų sekmadienis, balandžio 4 d.

Iškilmingą Eucharistiją, kuriai vadovaus Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas, 11 valandą kviečiama švęsti per transliaciją iš Kristaus Prisikėlimo bazilikos (tiesioginės transliacijos arkivyskupijos YouTube bei FB ir DELFI TV). 

Šventų Velykų ryto ir dienos pamaldos arkikatedroje vyks įprastu sekmadieniui laiku.

Velykų antroji diena, balandžio 5 d.

Eucharistija iš Kauno arkikatedros 12 val. (tiesioginės transliacijos arkivyskupijos YouTube bei FB  ir DELFI TV). 

Viešpats žengia į nuolankias širdis – ir šiuo suspaudimo laiku atverkime jas ir priimkime didžiuosius savo krikščioniškojo tikėjimo slėpinius – apie Kristaus kančią, mirtį ir Prisikėlimą – ir mūsų Išgelbėjimą! 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis