REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Karolis III dalyvavo sekmadienio pamaldose

ŠaltinisAFP-BNS

Jungtinės Karalystės karalius Karolis III sekmadienį dalyvavo sekmadienio pamaldose ir tai pirmas viešas jo pasirodymas po to, kai Bakingamo rūmai beveik prieš savaitę netikėtai paskelbė apie jam diagnozuotą vėžį.

75 metų karalius buvo nufotografuotas einantis Šv. Marijos Magdalietės bažnyčią karališkojoje užmiesčio rezidencijoje Sandringame, Anglijos rytuose, kur šiuo metu yra apsistojęs.

Karolis III eidamas drauge su sutuoktine karaliene Camilla (Kamila) pamojo laukusiems žiniasklaidos atstovams, o paskui paspaudė ranką jį pasitikusiam bažnyčios kunigui Paului Williamsui (Polui Viljamsui).

Šeštadienį vakare monarchas savo pirmame pareiškime po naujienų apie jam diagnozuotą vėžį išreiškė padėką gera linkintiems žmonėms.

„Norėčiau išreikšti savo nuoširdžiausią padėką už daugybę paramos žinučių ir gerų palinkėjimų, kurių sulaukiau pastarosiomis dienomis“, – pareiškime visuomenei rašė monarchas.

„Kaip žino visi tie, ką paveikė vėžys, toks malonus rūpestis yra didžiausia paguoda ir padrąsinimas“, – pridūrė jis.

Bakingamo rūmai pirmadienį paskelbė, kad Karolis III pradėjo gydymo kursą, bet nenurodė, kokio tipo vėžys jam buvo nustatytas. Tačiau rūmai teigė, kad tai nesusiję su neseniai atliktu gydymu dėl gerybinio prostatos padidėjimo.

Karolis III gydymosi laikui atsitraukė nuo viešų pareigų, bet už uždarų durų toliau vykdo tam tikras administracines pareigas.

Apie monarcho vėžio diagnozę paskelbta praėjus vos metams ir penkiems mėnesiams po jo įžengimo į sostą. Karaliumi jis tapo 2022-ųjų rugsėjo 8-ąją mirus jo 96 metų motinai karalienei Elžbietai II.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte