Kanadietis atskleidė, kad ligoninės darbuotojai jį spaudė dėl žmonos eutanazijos

ŠaltinisCNA

Kanadietis Richardas Leskunas (Ričardas Leskunas) atkreipia dėmesį į, jo teigimu, šokiruojantį šalies medicinos sistemos šališkumą skatinant sergančių ir pagyvenusių pacientų mirtį.

Dar 2018 m. jis beveik 24 valandas per parą buvo šalia savo žmonos Marilynn (Merlin) po to, kai ji buvo paguldyta į Abotsfordo (miestas Britų Kolumbijoje, į šiaurę nuo sienos su JAV) regioninę ligoninę dėl kritimo iš neįgaliojo vežimėlio. R. Leskunas tuomet ne tik slaugė 71 metų žmoną, bet ir atrėmė medicinos personalo pastangas leisti jai numirti.

Kanadiečio pensininko teigimu ligoninės medicinos darbuotojai „spaudė“ ir „įkalbinėjo“ jį leisti numirti 50 metų žmonai, o vėliau pasiūlė leisti jai atlikti eutanaziją.

Abotsfordo Šv. Jokūbo parapijos narys interviu laikraščiui „The B.C. Catholic“ pasakojo, kad kiekvieną kartą griežtai prieštaravo tam, taip pat išsakė savo už gyvybę pasisakančias pažiūras per šeimos konferenciją su ligoninės personalu.

„Tame susitikime labai aiškiai pasakiau: aš esu katalikas ir esu visiškai prieš medicininę pagalbą mirštant, – prisiminė jis. – Esu prieš eutanaziją. Noriu, kad mano žmona gyventų. Mes gerai gyvenome 10 metų, nors ji sirgo demencija. Aiškiai tai pasakiau“. Visgi, jo žmona mirė netrukus, ankstyvą 2018 m. gruodžio 8 d. rytą.

Vyras yra susirūpinęs dėl kitų šeimų, kurių artimieji gali atsidurti ligoninėje šiais laikais, kai „pagalbinė savižudybė“ siūloma visose Fraser Health įstaigose, įskaitant hospisus, gerovės.

„Dabar, kai sveikatos apsaugos sistema siūlo ir mirtį, ir gyvybę, privalote aiškiai ir tvirtai kalbėti, jei norite gyventi, – sakė jis. – Įsitikinkite, kad jūsų pirminės sveikatos priežiūros gydytojas tiki jūsų principais ir yra pasiruošęs imtis ryžtingų veiksmų, kad išsiderėtų jums reikalingą priežiūrą.“

Bažnyčia moko, kad pagalbinė savižudybė yra amorali bet kokiomis aplinkybėmis. Vyras sako, kad jis nėra nusiminęs dėl to, kas įvyko, ir nepateikė oficialaus skundo prieš ligoninę, tačiau 2019 m. kovo 5 d. sušaukė susirinkimą su septyniais ligoninės medicinos personalo nariais, kuriame išdėstė savo susirūpinimą, o šiuo metu vis dar yra susirūpinęs dėl Kanados ligoninės tinklo praktikos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

    • Šv. Rašte aiškiai parašyta. Dievas davė žmonėms laisvą valią. Gyvename šio pasaulio kunigaikščio įtakoje. Tad mūsų valioje rinktis ar vienytis su Kristumi, ar abejingai stebėti ir taikstytis su esama padėtimi. Na, o Kristus ateis tik po antikristo atėjimo.

  1. Eutanaziją tam ir norima prastumti, kad galėtų atsikratyti pagyvenusiais žmonėmis, kurie švabomasonams yra nereikalingi, negalintys dirbti ir reikalingi priežiūros bei resursų.
    Manau, žmogus dirbdamas visą gyvenimą, augindamas ir prižiūrėdamas vaikus, yra užsidirbęs savo oriam išlaikymui senatvėje.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte