JAV politikė N. Pelosi surengė egzorcizmo seansą savo namuose

ŠaltinisCNA

Po to, kai užpuolikas įsilaužė į namus ir panaudojo smurtą prieš vyrą, buvusi JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi (Nensi Pelouzi) kreipėsi į kunigą, kad šis atliktų egzorcizmo seansą jos namuose San Franciske, laikraščiui „New York Times“ atskleidė politikės dukra.

„Manau, kad tai labai slėgė jos (motinos, – red. past.) sielą. Manau, kad ji jautėsi labai kalta ir užpuolimas ją tikrai palaužė“, – teigė Alexandra Pelosi (Aleksandra Pelouzi).

„Per Padėkos dieną pas ją atvyko kunigai, kurie bandė egzorcizmo būdu išvalyti namus ir surengė pamaldas.“

Pasak Vašingtono arkivyskupijos egzorcisto, bet kuris kunigas gali „išvaryti demonus“ iš namų.

„Kunigas gali atlikti iškilmingą asmens egzorcizmo seansą tik gavęs tiesioginį vyskupo leidimą“, – sausio 23 d. CNA sakė Vašingtono arkivyskupijos egzorcistas Stephenas Rossetti (Stivenas Rosetis), kuris taip pat yra Amerikos katalikų universiteto mokslinis bendradarbis.

„Tačiau kunigui nereikia jokių ypatingų gebėjimų norint išvaryti demonus iš vietos. Kaip ir bet kurioje kunigo tarnystėje, tikimasi diskretiškumo bei svarbu saugoti su seansu susijusių žmonių konfidencialumą“, – sakė S. Rossetti.

Draugų ir kaimynų teigimu, užpuolikas buvo įsitraukęs į internetines sąmokslo teorijas ir politinį ekstremizmą.

Be kita ko pranešama, kad 2022 m. spalio mėn. jis įsiveržė į N. Pelosi namus ieškodamas tuometinės kongreso pirmininkės N. Pelosi ir planuodamas ją pagrobti, tačiau vietoj to užpuolė jos vyrą Paulą Pelosi (Polą Pelouzi) ir šis patyrė kaukolės lūžį bei sunkius rankos ir plaštakos sužalojimus.

82 metų P. Pelosi, kuriam buvo sužalota kaukolė ir atlikta operacija, atsidūrė ligoninėje. Tuo metu, kai užpuolikas įsibrovė, vyras savo namuose buvo vienas, jo žmona dirbo Vašingtone. San Fransisko policija tuomet pranešė, kad pareigūnai užpuoliką rado poros namuose, kai jis ir P. Pelosi grūmėsi dėl plaktuko.

„Įtariamasis patraukė plaktuką nuo pono Pelosi ir žiauriai jį juo užpuolė“, – žurnalistams teigė San Fransisko policijos viršininkas. P. Pelosi buvo smogta bent kartą. Jis nurodė, kad užpuolikas buvo 42 metų Davidas Depape’as (Deividas Dipeipas).

N. Pelosi laikraščiui „New York Times“ sakė negalinti įsivaizduoti, kad jos namai taptų „nusikaltimo vieta“.

„Tai buvo siaubinga. Praeis dar kokie trys ar keturi mėnesiai, kol jis tikrai grįš į normalų gyvenimą“, – sakė ji.

San Francisko arkivyskupija, kuriai šeima priklauso, teigė apie egzorcizmo seansą „nieko nežinanti“.

„Mes gerbiame šeimų privatumą egzorcizmo seansų ir namų palaiminimų atžvilgiu“, – pirmadienį CNA sakė arkivyskupijos komunikacijos ir atstovavimo žiniasklaidai vykdomasis direktorius Peteris Marlow (Peteris Marlau).

„Egzorcizmo seansai ir namų palaiminimai nėra veikla, kurią reklamuotume žiniasklaidoje, – sakė jis. – Jei parapijiečiai domisi namų palaiminimu, jie turėtų kreiptis į savo parapijos kunigą.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte