JAV atskleista kas tekėjo iš šv. arkangelo Mykolo statulos

ŠaltinisCNA

Denverio (JAV) arkivyskupija, atlikusi cheminę tamponų, naudotų tariamam kraujui nuo šventojo arkangelo Mykolo statulos nuvalyti, analizę, nustatė, kad raudonas skystis nėra kraujas.

57 metų Alicija Martinez iš Brumfildo (Kolorado valstija, Denverio priemiestis) teigė, kad vasario 23 d. iš jai priklausančios šv. arkangelo Mykolo statulos pradėjo sklisti tamsus skystis, kuris atrodė kaip kraujas.

Denverio arkivyskupija kovo 24 d. pranešė, kad „pirminę statulos apžiūrą atliko diakonas iš vienos aplinkinės parapijos“.

Kovo 12 d. trys arkivyskupijos kurijos pareigūnai „apsilankė vietoje, kad atliktų išsamesnį tyrimą“.

„Atvykus į namą ir įėjus į kambarį, kuriame, kaip pranešama, buvo statula, arkivyskupijos komandai buvo pasakyta, kad kažkas paėmė šią statulą. Akivaizdžių įsilaužimo į patalpą požymių nebuvo“.

Po pokalbio su A. Martinez apie tariamą kraujavimą iš statulos, ji komandai pateikė kelis vatos tamponus, kuriais, pasak jos, nuo statulos buvo valomas, panašus į kraują, tamsus skystis.

Arkivyskupija teigė, kad „ant vatos tamponų esančio išdžiūvusio skysčio cheminė analizė buvo atlikta taikant Kastlo-Mejerio metodą, skirtą numanomai teigiamiems kraujo mėginiams.

Tyrimas galutinai parodė, kad raudonas skystis, gautas iš statulos, nebuvo nei žmogaus, nei gyvūno kraujas. Medžiaga ant vatos tamponų buvo artimiausia raudonam nagų lakui.“

Arkivyskupija savo kovo 24 d. pareiškimą užbaigė sakydama, kad kaip ir visada, ji „ragina tikinčiuosius apdairiai įsitraukti į nepatvirtintus apsireiškimus ar tariamus stebuklus“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Katalikų Bažnyčia todėl ir netiria privačių ale stebuklų. O čia kvailas regėtojas su nagų laku, kuris, šiaip po kelių minučių uždžiūsta ir kvepia acetonu.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte