Iš šv. Mykolo statulos, prieš pat karą Ukrainoje, pradėjo tekėti kraujas – amerikietė

ŠaltinisCNA

Vasario 23 d., likus kelioms valandoms iki pasauliui sužinant, kad Rusija įsiveržė į Ukrainą, iš Kijevo globėjo šventojo arkangelo Mykolo statulos ėmė sklisti tamsus skystis, panašus į kraują. Feisbuke pasidalintas šio įvykio vaizdo įrašas greitai pateko į laikraščių antraštes.

Statulos savininkė, 57 metų Alicia Martinez (Alisija Martinez) iš Brumfildo (Kolorado valstija, JAV) pavadino įvykį „nepaaiškinamu“.

Kaip pasakoja moteris, jai kalbantis telefonu, vienas iš jos kambariokų pasibeldė į miegamojo duris ir pakvietė greitai ateiti. „Paklausiau kambarioko, kas nutiko, bet jis stovėjo ir drebėjo“, – pasakojo ji.

Nuėjusi moteris pamatė, kad iš jos šv. Mykolo statulos galvos dešinės pusės pasirodė kraujas. „Tai nebuvo ašaros“, – paaiškino A. Martinez, kuri yra kilusi iš Meksikos. – Statula kraujavo iš kaktos. [Kraujas] tekėjo aplink akis, bet jų nesiekė“. Ji pridūrė: „Jis lašėjo, tarsi iš įpjautos vietos“.

Apstulbusi moteris klausė Dievo, kas vyksta. „Sakiau: ‘Dieve, tai kažkas gera ar bloga? Nežinau, kas vyksta“, – pasakojo A. Martinez. „Neatrodė, kad įvyks kažkas bloga. Tai buvo nepaaiškinamas pojūtis, bet jis buvo geras“.

Vis dar abejodama savo patirtimi, A. Martinez paskambino savo draugui kunigui iš Meksikos. Jis pasakė, kad tai nereiškia nieko blogo. Jis liepė daugiau melstis, nes tai, kas vyksta, yra nuostabu, ir kad jos namai yra palaiminti.

Kita draugė, kuri yra vienuolė, moteriai paaiškino, kad kraujas nenustos tekėti tol, kol pasieks velnio galvą, ant kurios žengia šv. arkangelas Mykolas.

Beveik ant 76 cm. statulos kraujas tekėjo kiekvieną dieną visą savaitę, kol sustojo, kai skystis pasiekė ant statuloje pavaizduotos velnio galvos.

Denverio arkivyskupijos viešųjų ryšių direktorius Markas Haasas (Markas Hasas) kovo 7 d. žurnalistams sakė, kad arkivyskupija „visai neseniai buvo informuota apie atvejį ir jį tirs“.

Moteris susisiekė su Denverio arkivyskupijos atstovu, atsakingu už stebuklų tyrimą. Jei jis nuspręs tęsti tyrimo procesą, objektas bus išbandytas keliais bandymais, siekiant išsiaiškinti, ar įvyko stebuklas.

Paskelbusi vaizdo įrašą feisbuke, maisto prekių parduotuvėje dirbanti moteris sulaukė kelių komentarų, kad ji tik siekia pinigų arba šlovės, todėl ji vaizdo įrašą pašalino. Ji ne kartą pareiškė, kad dalydamasi vaizdo įrašu ji nesiekia nieko, tik parodyti, kas įvyko.

„Tai, ką mačiau, buvo tikra. Įvyko kažkas, kam neturiu paaiškinimo“, – pareiškė ji. – Tai nėra sukčiavimas ar siekis išgarsėti. Nieko panašaus. Žinau, kad šis reiškinys yra kažkas nuo Dievo ir tokie dalykai nutinka ne visiems“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte