Jauniems žmonėms naikinami kūnai, pjaustomi lytiniai organai – žinomas Norvegijos žurnalistas

ŠaltinisCNE NEWS

Anksčiau ar vėliau Norvegija pasigailės savo sprendimų dėl lyčių priežiūros, sako šalyje tarp krikščionių populiarus žurnalistas. „Mes su siaubu žvelgsime atgal“, įsitikinęs jis.

Atrodo, kad pastaraisiais metais jaunuolių, norinčių pasikeisti lytį, skaičius itin išaugo, rašo „CNE News“.

Krikščioniškame dienraštyje „Dagen“ vyriausiasis redaktorius Vebjornas Selbekkas išreiškia susirūpinimą dėl to, kad jaunimas gali tariamai lengvai pasikeisti lytį. Pasak jo, „su siaubu žvelgsime atgal į tai, ką dabar leidžiame mūsų visuomenės sveikatos sistemai daryti su jaunais žmonėmis“. jis yra įtakingas komentatorius Skandinavijos šalies krikščionių sluoksniuose, o nuo 2010 m. jis yra žurnalo „Dagen“ vyriausiasis redaktorius.

Europoje translytiškumo mada auga, o visuomenėms sunku su tuo susidoroti.

Tačiau tuo pat metu viešumoje pasirodo vis daugiau istorijų apie žmones, kurie gailisi pasikeitę lytį. Socialiniuose tinkluose ir kitose žiniasklaidos priemonėse grįžti prie prigimtinės lyties nusprendę translyčiai vis garsiau apie tai kalba – jie įspėja apie lyties chirurgijos pavojus.

V. Selbekkas aiškina, kad, skatinant visuomenės sveikatos tarnybai, jauniems žmonėms „naikinami kūnai, pjaustomi lytiniai organai ir šalinamos krūtys“.

Nors norvegai turi būti ne jaunesni kaip 25 metų, kad galėtų atlikti sterilizaciją, lyties operacijai jiems tereikia būti sulaukus 18 metų. „Dagen“ vyriausiasis redaktorius sako, kad tai yra neįtikėtina.

Nors Norvegijos kaimynė Švedija didina amžiaus ribą lytinio brendimo blokavimo priemonėms, panašu, kad Norvegija ir toliau eis dabartiniu pasirinktu keliu, teigiama „CNE News“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

 1. Labai teisingai žurnaliztas apibūdino genderizmo esmę.
  Švabomasonai savo propagandos dėka laužo jaunų žmonių gyvenimus, įteigdami, kad jei tu, jaunuoli, turi kokių nors problemų (o kas jų neturi), tuomet tu gali labai lengvai jas išspręsti – gali pabėgti iš savo gyvenimo, pasikeisti lytį ir pradėti gyventi iš naujo tuščiame švariame, naujame savo gyvenimo lape.
  Tai yra jauno, patiklaus žmogaus mulkinimas, sukuriant jam laimingo gyvenimo iliuziją pasikeitus lytį.
  Yra daugybė liudijimų, kuomet patikėjusieji švabomasonų propaganda jaunuoliai ir pasikeitusieji lytį susivokia, kad lyties pakeitimas neišsprendžia vidinių problemų, bet sukuria naujas visam likusiam gyvenimui, neišpasakyto didumo ir kraupumo.
  Vidinės problemos turi būti sprendžiamos ne skalpeliu ir žmogaus kūno žalojimu su pasekmėmis visam likusiam gyvenimui, bet vidinių problemų sprendimo būdais.
  100 procentų pritariu genderizmo propagandos ir vaikų žalojimo uždraudimui kaip tai jau dabar yra padariusios kelios Amerikos valstijos. Tik dar pridėčiau, kad visi prisidėjusieji prie šios žalos jauniems žmonėms propagandos ir finansavimo, turi susilaukti kieto teisingumo.

  • Pritariu Jūsų puikioms mintims! Esate tas stuburas, apie kurį galime burtis. Gaila, kad pats Laikmetis nerodo savo stuburo – varinėja naujienas iš kairės į dešinę ir atgal.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte