Iš griuvėsių per stebuklą išgelbėta Sirijos naujagimė buvo įvaikinta

Sirijos naujagimė, kuri po siaubingo žemės drebėjimo šalyje buvo rasta po griuvėsiais išgyvenusi su dar prisitvirtinusia bambagysle buvo įvaikinta. Apie tai praneša „Christian Post“.

Naujagimė išgelbėta po anksčiau vasario mėnesį pietryčių Turkiją ir šiaurės vakarų Siriją sukrėtusio žemės drebėjimo.

Mergaitė buvo vienintelė išlikusi gyva iš savo šeimos narių po to, kai vasario 6 d. žemės drebėjimas sugriovė jų gyvenamąjį kompleksą Alepo provincijos šiauriniame Džinderio mieste.

Gelbėtojai 10 valandų kasinėjo griuvėsius ir netikėtai aptiko kūdikį gyvą, o jo bambagyslė vis dar susisiejusi su žuvusia motina.

Po to, kai vasario 18 d. kūdikį įsivaikino tėvo teta ir dėdė ir jis buvo išrašytas iš ligoninės, jis buvo pervadintas Afraa (Afra) – mirusios motinos garbei, praneša „The Associated Press“.

„Dabar ji yra vienas iš mano vaikų. Nebus skirtumo tarp jos ir savų vaikų“, – AP sakė mergaitės dėdė ir vieno iš tėvų pusbrolis Khalilas al Sawadi.

Visgi vėliau jis pridūrė: „Ji bus brangesnė už mano vaikus, nes ji išsaugos savo tėvo, motinos ir brolių bei seserų atminimą“.

Anksčiau jis pasakojo: „Kasdami išgirdome balsą. Nuvalėme dulkes ir radome kūdikį su bambagysle, nukirpome ją ir mano pusbrolis nuvežė naujagimę į ligoninę.“

Jis buvo vienas iš gelbėtojų, kurie rado mergaitę ir nuvežė ją į ligoninę. Suradęs kūdikį, al Sawadi skutimosi peiliuku nupjovė bambagyslę ir pirmiausia kartu su kitu pusbroliu nuvežė ją į netoliese esančią ligoninę apžiūrai.

Giminaičiai dažnai lankė mažylę Afraa, nerimaudami, kad kas nors gali ją pagrobti dėl tarptautinio dėmesio, susijusio su kūdikio istorija. Pasakojama, kad lai kurie svetimi žmonės net pasirodė ligoninėje apsimesdami kūdikio giminaičiais.

Ligoninei patvirtinus, kad kūdikis sveikas, jis buvo nuvežtas į dvi kitas ligonines, iš kurių viena buvo Afrine. Tačiau abi jos buvo perpildytos. Vienoje vaikų ligoninėje, kurioje kūdikis buvo iki praėjusios savaitės, pareigūnai mergaitę iš pradžių pavadino Aya, kas arabiškai reiškia „Dievo ženklas“.

Ligoninė patikėjo kūdikį tetai ir dėdei tik atlikusi DNR testą, kad įsitikintų, jog jie tikrai susiję su mergaite, žurnalistams sakė ligoninės atstovas.

Kūdikis ligoninėje išbuvo dvi savaites, kol buvo sutvarkyti įvaikinimo dokumentai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte