Gyvūnų globėjai ragina būti atsakingais už tuos, kuriuos prisijaukinome

ŠaltinisNUARAS


2021 m. liepos 19-ą dieną į UAB Nuaras gyvūnų globos namus, esančius Klaipėdoje buvo pristatyta beglobė katė, kuri buvo rasta Klaipėdos mieste prie viešbučio „Euterpė“. Katę pristatęs pilietis UAB Nuaras darbuotojams pasakojo, kad minėta katė jau savaitę laiko vaikštinėja prie viešbučio ir gali būti išmesta arba pasiklydusi.

Pirminės apžiūros metu įstaigoje nustatyta, kad katė yra neženklinta mikroschema nors LR Seimas jau yra priėmęs įstatymą, kad ženklinimas yra privalomas.

Kitą dieną atsiradusi katės šeimininkė globos namų darbuotojus apkaltino katės vagyste ir atsisakė bendradarbiauti su įstaigos darbuotojais, kurie minėtą augintinę paženklino mikroschema taip, kaip reikalauja  šalies įstatymai ir įstaigos taisyklės.

Norime tik dar kartą patikinti, kad mes, kaip įstaiga, dedame visas pastangas, jog gyvūnai, kurie yra neprižiūrimi būtų saugūs ir turėtų prieglobstį, o visi pasiklydę ir išmesti rastų jaukius ir šiltus namus.

Minėtas įvykis tik dar kartą įrodo, kad  neabejingų žmonių dėka minėta katė sulaukė deramos pagalbos ir rūpesčio. Iki atvykimo į mūsų globos įstaigą katė buvo pastebėta maisto beieškanti minėto viešbučio konteineriuose.

Norime paraginti visus gyventojus atsakingai rūpintis savo gyvūnais, kurie yra tolygūs šeimos nariai, o, negalint jų išlaikyti ar pasikeitus gyvenimo sąlygoms, juos saugiai pristatyti į globos įstaigas, kuriose gyvūnai sulauks pagalbos ir ras naujus namus,

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis