Gerry O’Connor kalbės tema „Juozapas – periferijoje ar Dievo plano centre?“

Kauno arkivyskupijos feisbuko paskyroje primenama, kad toliau tęsiasi nuotolinių pokalbių ciklas Juozapo paslaptis. Informuojama, kad balandžio 29 d., ketvirtadienį, 19 val. visi norintys galės pasiklausyti Gerry Conorr (Airija) minčių „Juozapas – periferijoje ar Dievo plano centre?“ tema. Transliacija vyks „YouTube“ kanale.

Gerry O’Connor CSsR arkivyskupijos pristatomas kaip „kunigas redemptoristas, misionierius kilęs iš Airijos, populiarus misijų pamokslininkas, atsakingas už redemptoristų tarnystę Afrikos žemyne ir Madagaskare. Jis taip pat yra Airijoje veikiančios organizacijos SERVE, siūlančios jaunimui galimybę savanoriauti skurdžiausiose pasaulio vietovėse, įkūrėjas“.

T. Gerry Kauno arkivyskupijos puslapyje taip pat pristatomas kaip aistringas regbio gerbėjas. Be kita ko įraše pasakojama, kad „dar didesnę aistrą jis puoselėja Dievo karalystei. Tai intelektualas žmogus, gebantis bendrauti su kiekvienu, tartum būtum vienintelis ir svarbiausias. Jis dirba su žmonėmis, kurie yra „už ribų“ – apleisti, neturtingi“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis