Gegužės pokalbių ciklas Šiluvoje – „Vanduo ir vynas“

Labai svarbu gerai gyventi šeimoje, Dievui duoti gerus dalykus, bet dar svarbiau – atiduoti ir tai, kas nesiseka, ir paprašyti: Marija, padėk pripildyti indus, kad Viešpats perkeistų šį vandenį vynu. Dievui tinka ir blogi dalykai! Dievas nebaisu nuo tamsių kertelių, kurių netrūksta ir šeimose – dalijosi mintimis pirmą kartą nuotolinių gegužės pokalbių cikle Šiluvoje dalyvausi šeimos motina.

Gegužės 15 d. pokalbis „Vanduo ir vynas“ vyko Evangelijos pasakojimo apie Kanos vestuves (Jn 2, 1–12) kontekste, o trijų vaikų mamą, be to, ir Lietuvos šeimos centro direktorę Vijoletą Vitkauskienę kalbino šeimos tėvas bei nuolatinis diakonas Darius Chmieliauskas, kuris ir yra arkivyskupijos atstovas spaudai bei katalikiško mėnraščio šeimai ARTUMA vyriausiasis redaktorius.

„Marija išgelbėjo vestuvėse, ji gali mus gelbėti mūsų kasdienybėje“, – sakė diakonas Darius, pokalbį kreipęs į dabar švenčiamus Šeimos metus. Kai kovojame už šeimos sampratą, už palankius šeimai įstatymus, kai kartais kasami net karo kirviai, kai apie šeimą kalbama kaip apie puolamą ar ginamą, popiežius Pranciškus siunčia žinią pasauliui apie šeimos meilės džiaugsmą (pagal jo posinodinį paraginimą AMORIS LAETITIA), kuris gyvuoja greta visų netobulumų ir krizių!

Pasak Vijoletos Vitkauskienės, Bažnyčia tiesia šeimoms bendrystės ir pagalbos ranką per jau 30 metų Lietuvoje veikiantį Šeimos centrų tinklą, šeimų bendruomenes, judėjimus, kur galima drauge keliauti ir augti. Pasak Vijoletos, net ir vienas sutuoktinis poroje gali kreiptis pagalbos – už šeimą net ir vienas lauke yra karys!

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis