G. Nausėda pasveikino Vengriją nacionalinės šventės proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Vengrijos Prezidentę Katalin Novák ir visus šios šalies žmones nacionalinės šventės proga.

„Lietuvą ir Vengriją sieja istoriniai bei kultūriniai ryšiai. Vengrija – mūsų sąjungininkė Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Norėčiau padėkoti Jūsų šalies kariams, šiuo metu sėkmingai vykdantiems NATO oro policijos misiją Lietuvoje“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas pažymėjo, jog Rusijai visomis priemonėmis eskaluojant savo vykdomą karą Ukrainoje, viso demokratinio pasaulio vienybė yra nepaprastai svarbi.

„Būdami Europos Sąjungos ir visos transatlantinės bendrijos nariais turime ir toliau visokeriopai remti Ukrainą, stiprinti sankcijas agresorei Rusijai, kovoti su jos skleidžiama dezinformacija ir siekiu perrašyti istoriją. Tiek ekonominiai, tiek energetikos iššūkiai taip pat yra įveikiami dirbant vieningai ir koordinuotai“, – teigiame sveikinime.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

    • Taip. Galėjo mūsų prezidentas padėkoti, kad Vengrija stovi vertybių apsaugoje bei nepasiduoda korumpuoto ir idologizuoto Briuselio diktatui.
      Didelis ačiū už tai.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte