G. Nausėda Lietuvos nacionalinei paralimpinei komandai: didžiuojamės jumis

ŠaltinisPREZIDENTAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį į Tokijo vasaros paralimpines žaidynes išlydėjo Lietuvos nacionalinę komandą. Prezidentas paralimpinės komandos kapitonui Andriui Skujai įteikė Lietuvos trispalvę ir visai komandai palinkėjo prasmingų rezultatų, ištvermės ir ryžto.

Šalies vadovas renginio metu sakė, kad paralimpinės rinktinės atstovai yra pavyzdys mūsų visuomenei, kaip atkaklaus darbo dėka pasiekiama didžių tikslų. Jis taip pat pažymėjo, kad šiemet vykstančios žaidynės yra nepaprastos, nes simbolizuoja ir vienybės jėgą valdant pasaulį užklupusią pandemiją.

„Jūs jau esate laimėtojai, kurie savo valia ir ryžtu įrodė, kad galima pasiekti tokių aukštumų. Žmogaus orumas ir užsispyrimas geba padaryti neįmanomus dalykus – galime tuo tik žavėtis. Išlydime su pačia geriausia nuotaika ir jaudindamiesi už jus“, – išlydėdamas komandą kalbėjo Prezidentas.

Iš viso šiemet Lietuvai atstovauti į Tokiją išvyksta 11 sportininkų – golbolo rinktinė, lengvosios atletikos, plaukimo, dziudo atstovai.

Prezidentui ir visiems paralimpinės komandos atstovams renginio metu buvo įteikti Tokijo vasaros paralimpinių žaidynių atminimo medaliai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte