REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Europos vyskupai: tegul Kalėdų žinia įkvepia susitaikymui vietoj susiskaldymo

ŠaltinisVATICAN NEWS

Europos Bažnyčių konferencija (CEC) kartu su Europos Sąjungos vyskupų konferencijų komisija (COMECE) paskelbė bendrą Kalėdų laišką, kurį pasirašė CEC pirmininkas pastorius Christianas Kriegeris ir COMECE pirmininkas kardinolas Jeanas-Claude’as Hollerichas.

Krikščionys visame pasaulyje rengiasi Kalėdoms – meilės, vilties ir taikos šventei. Ši šventė turi ypatingą reikšmę taip pat ir tiems žmonėms, kurie neišpažįsta krikščionių tikėjimo. Šiemetinės Kalėdos kai kuriems Europos gyventojams bus labai sunkios, rašo laiško autoriai, pažymėdami, kad jie visų pirma galvoja apie didžiules žmonių kančias Ukrainoje, apie tuos, kurie buvo priversti bėgti iš namų, ieškodami prieglobsčio nuo žiaurios karinės invazijos, pradėtos jau daugiau nei prieš devynis mėnesius.

Artėjančių Kalėdų proga mes, Bažnyčių atstovai, kviečiame visus ypatingai melstis už taiką Ukrainoje, rašoma laiške. Tegul Kristus atneša taiką ginklų nukamuotai šaliai, paguodą motinoms, apraudančioms savo žuvusius vaikus. Tegul Kristus suvienija šeimas ir bendruomenes, kurias išskyrė neapykanta ir smurtas. Tegul šalčio, bado ir baimės kankinami žmonės nesijaučia apleisti ir tegul visi bėgantys nuo karo baisumų sulaukia šilto priėmimo. 

Tegul Kalėdų žinia įkvepia mus visus siekti susitaikymo ir taikos, kad vietoj susiskaldymo ir abejingumo mūsų širdyse būtų pasėtos ir puoselėjamos pagarbos, solidarumo ir žmogiškosios brolybės sėklos. 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte