Enrico Buscema: lenkai gali visiškai pasikliauti Italija

ŠaltinisBNS

Giorgia Meloni pergalė Italijoje yra posūkis nuo „Penkių žvaigždučių“ eros postpolitikos ar skandalų krečiamų S. Berlusconi laikų, interviu Lenkijos savaitraščiui „Tygodnik Solidarność“ teigė italų apžvalgininkas Enrico Buscema.

Tai taip pat yra posūkis nuo populizmo, kai buvo žadamos piniginės išmokos visiems ir visada.

Pasak Buscemos, Meloni nori susitelkti į šeimų apsaugos ir paramos politiką, institucinę reformą, migracijos ribojimą ir kovą prieš tarptautines korporacijas.

Ši politika nepaprastai panaši į tą, kurią vykdo konservatyviosios Lenkijos ir Vengrijos vyriausybės.

Buscema atkreipia dėmesį į Lenkijos vyriausybės sėkmę griežtinant mokesčių sistemą ir mano, kad Meloni bandys sekti jos pavyzdžiu.

Italų apžvalgininkas sako, kad imigracija šiuo metu Italijoje yra didelė problema, iš dalies dėl to, kad kairieji, siekdami padidinti savo paramą, bando papirkti atvykstančius migrantus lengvatomis ir suteikti jiems teisę balsuoti. Pastaroji priemonė pasirodė esanti neįmanoma, tačiau finansinės ir socialinės migracijos sąnaudos yra milžiniškos, sako Buscema.

kairieji, siekdami padidinti savo paramą, bando papirkti atvykstančius migrantus lengvatomis ir suteikti jiems teisę balsuoti

Paklaustas apie santykius su ES, atsižvelgiant į Ursulos von der Leyen komentarus apie tai, kaip Europos Komisija kovos su naująja Italijos vyriausybe, Buscema mano, kad šis klausimas yra šiek tiek sudėtingesnis.

Jis atkreipė dėmesį į prastus Italijos rezultatus įsisavinant ES lėšas, palyginti su Lenkija, tačiau sako, kad U. von der Leyen komentarai tik padėjo dešiniesiems, nes rinkėjai nenori iš Briuselio pareigūnų „girdėti nesąmonių apie šliaužiantį fašizmą“ ar pavojų jų pačių demokratijai.

Buscema įsitikinęs, kad Lenkija gali tikėtis Italijos paramos ginčuose su ES vykdomąja valdžia, ir mano, kad Italija bus Lenkijos sąjungininkė užsienio politikoje, susijusioje glaudžiais santykiais su JAV ir karu Ukrainoje. Vis dėlto jis pripažino, kad Italija ne visada gali sutarti su Lenkija vidaus klausimais, pavyzdžiui, dėl žiniasklaidos įstatymų ar abortų.

Italų komentatorius mano, kad rinkimų rezultatai Italijoje ir Švedijoje gali pranašauti naują tendenciją Europoje krypti į dešinę. Tokie klausimai kaip migracija, pernelyg didelis Briuselio kišimasis ir ekonominės krizės baimė rodo šią tendenciją.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte