REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Elonas Muskas siūlosi pirkti 100 proc. „Twitter” akcijų, nori atkurti žodžio laisvę

ŠaltinisBREITBART

Elonas Muskas (Ilonas Maskas) pateikė viešą pasiūlymą nupirkti 100 procentų „Twitter“ akcijų ir paversti įmonę akcine bendrove, o tai, pasak milijardieriaus „SpaceX“ ir „Tesla“ generalinio direktoriaus, atvers bendrovės potencialą tapti tikra „laisvo žodžio platforma visame pasaulyje“.

Muskas, kuris tapo didžiausiu „Twitter“ akcininku, per pastaruosius kelis mėnesius įsigijęs 9,2 procento akcijų, viešai passisiūlė įsigyti 100 procentų bendrovės akcijų už 54,20 JAV dolerių už akcijos dalį, tai 18 procentų daugiau, palyginus su „Twitter“ kaina akcijų biržoje. Musko nurodyta kaina, siūlomas bendras „Twitter“ akcijų pirkimas iš viso kainuotų 43 mlrd. JAV dolerių.

Savo viešai paskelbtame pranešime „Twitter“ valdybos pirmininkui E. Muskas teigė, kad jo pasiūlymo motyvas buvo žodžio laisvės propagavimas visame pasaulyje

„Investavau į „Twitter“, nes tikiu, kad jis gali tapti žodžio laisvės platforma visame pasaulyje, kaip ir tikiu, kad žodžio laisvė yra būtinybė demokratijos veikimui”, – rašė milijardierius.

Investavau į „Twitter“, nes tikiu, kad jis gali tapti žodžio laisvės platforma visame pasaulyje.

„Tačiau investuodamas suprantu, kad įmonė nei klestės, nei pasitarnaus šiam visuomenės poreikiui dabartine savo forma. „Twitter“ turi būti pakeista į akcinę bendrovę. Mano pasiūlymas yra geriausias ir galutinis, ir jei jis nebus priimtas, turėsiu persvarstyti savo, kaip akcininko, poziciją. „Twitter“ turi nepaprastą potencialą. Aš jį atskleisiu”, – dėstė E. Muskas.

„Twitter“ anksčiau siūlė Muskui vietą „Twitter“ valdyboje mainais už garantiją, kad milijardierius nepirks daugiau nei 14,9 procento bendrovės akcijų. 15 procentų yra esminė riba, suteikianti akcininkams daugiau teisių kai kuriuose teisiniuose įmonės sprendimuose.

Kovo 25 d. Elonas Muskas surengė apklausą socialiniame tinkle „Twitter“, klausdamas sekėjų, ar jie mano, kad platforma laikosi žodžio laisvės principo, kuris, jo teigimu, yra „būtinas funkcionuojančiai demokratijai“.

Apklausoje balsavo daugiau nei 2 milijonai „Twitter“ vartotojų, iš kurių 70 procentų teigė netikintys, kad platforma laikosi žodžio laisvės principų. Žymūs konservatoriai taip pat atsakė į apklausą ragindami Muską nusipirkti platformą

SEC paraiškos rodo, kad apklausos metu Muskas jau buvo įsigijęs savo 9,2 proc. akcijų. Milijardierius savo akcijas įsigijo sausio mėnesį, o daugiau nei devynis procentus pasiekė kovo 14 d., 11 dienų iki savo „Twitter“ apklausos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte