REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Elonas Muskas atsiprašė atleisto, raumenų distrofija sergančio darbuotojo

„Twitter” vadovas Elonas Muskas (Ilonas Maskas) atsiprašė dėl platformoje įvykusio pokalbio su darbuotoju.

Hallis Thorleifssonas turi raumenų distrofiją. Islandijoje jis vykdė kampaniją už geresnes galimybes naudotis neįgaliųjų vežimėliais.

Kaip pranešama, jis 2021 m. pardavė savo kūrybinę agentūrą „Ueno” bendrovei „Twitter”, bet nenorėjo pasakyti, kiek jam buvo sumokėta už įmonę. Tačiau spėjama, kad kompanija turės sumokėti nemažą sumą jam pasitraukus iš įmonės.

Kai „Twitter“ darbuotojas iš Islandijos nebegalėjo prisijungti prie darbo paskyrų, jis kreipėsi į kompanijos žmogiškųjų išteklių skyrių. Deja, jo darbuotojai patys negalėjo suprasti, ar H. Thorleifsson vis dar dirba „Twitter“.

Islandas E. Muskui parašė: „Jūsų žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovas negali patvirtinti, ar aš esu įdarbintas, ar ne”. Šis jam atsakė klausimu: „Kokį darbą dirbote?”

Taip prasidėjo viešas darbuotojo ir E. Musko susirašinjimas.

Darbuotojas papasakojo E. Muskui ką veikė darbe, o šis sukritikavo jo atsakymą teigdamas, kad darbuotojas dirba prastai, todėl nėra vertas jo pagarbos. 

Po keleto tolesnių klausimų ir atsakymų H. Thorleifssonas teigė gavęs el. laišką, kuriame patvirtinta, kad jis buvo atleistas.

E. Muskas apibūdino H. Thorleifssoną kaip „blogiausią” darbuotoją, o paskui žinutę ištrynė. Tačiau po kelių valandų jis pakeitė savo nuomonę ir jo atsiprašė, o darbuotojui pasiūlė sugrįžti į darbą.

„Norėčiau atsiprašyti Hallio už tai, kad neteisingai supratau jo situaciją. Ji buvo pagrįsta dalykais, kurie man buvo pasakyti ir kurie buvo neteisingi arba, kai kuriais atvejais, teisingi, bet nereikšmingi.”

„Jis svarsto galimybę likti dirbti ,Twitter'”, – pridūrė E. Muskas.

H. Thorleifssonas BBC sakė, kad iš kompanijos žmogiškųjų išteklių skyriaus negalėjo gauti atsakymo, ar jis buvo atleistas, ar ne. „Aš manau, kad jie padarė klaidą ir dabar ieško bet ko, kad atleidimas būtų laikomas atleidimu ,dėl priežasties’, kad nereikėtų vykdyti sutartinių įsipareigojimų”, – teigė jis.

Remiantis vietos pranešimais, parduodamas savo įmonę „Twitter”, jis sąmoningai sudarė sandorį taip, kad Islandijos vyriausybei būtų sumokėti dideli mokesčiai.

Praėjusiais metais keturios žiniasklaidos priemonės jį išrinko Islandijos metų žmogumi.

Nuo tada, kai „Twitter“ įsigijo E. Muskas, buvo atleisti daugiau kaip 6 tūkst. įmonės darbuotojų. Kai kurie iš jų apie atleidimą suprato tik tada, kai nebegalėjo prisijungti prie įmonės el. pašto dėžutės.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte