D. Medvedevas apie V. Putino arešto orderį: nereikia aiškinti, kur reikėtų panaudoti šį popierių

ŠaltinisAFP-BNS

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas Tarptautinio Baudžiamojo Teismo (TBT) išduotą Rusijos prezidento Vladimiro Putino arešto orderį penktadienį prilygino tualetiniam popieriui.

„Tarptautinis Baudžiamasis Teismas išdavė Vladimiro Putino arešto orderį. Nereikia aiškinti, KUR reikėtų panaudoti šį popierių“, – parašė jis tviteryje, prie žinutės pridėjęs tualetinio popieriaus paveikslėlį.

Tuo metu Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova socialiniuose tinkluose parašė, kad „Tarptautinio Baudžiamojo Teismo sprendimai neturi jokios reikšmės mūsų šaliai, taip pat ir teisiniu požiūriu.“

Anot jos, „Rusija nėra Tarptautinio Baudžiamojo Teismo Romos statuto šalis ir neturi jokių įsipareigojimų pagal šį dokumentą“.

„Rusija nebendradarbiauja su šia institucija, o galimi arešto „receptai“, kylantys iš Tarptautinio Teisingumo Teismo, mums bus teisiškai niekiniai“, – pridūrė ji, nepaminėjusi V. Putino vardo.

TBT penktadienį paskelbė išdavęs Rusijos prezidento V. Putino arešto orderį dėl „neteisėtos“ ukrainiečių vaikų „deportacijos“.

Rusija nėra TBT narė ir nėra aišku, kaip TBT planuoja vykdyti orderį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Jei Medvedevas netyčia sugalvotų eiti su tuo „popierėliu“ į būdelę nusilengvinti, tai ten jam kas nors „netyčia“ ir padarys, Putino žodžiais tariant, veiksmą „močit v sortire“. Supranta ponas kas jo laukia.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte