„Draugų“ aktorius M. Perry atskleidė, ko prašė per savo pirmąją gyvenime maldą

Amerikiečių aktorius Matthew Perry’is (Metjus Peris), išgarsėjęs Čandlerio Bingo vaidmeniu populiariame NBC komiškame seriale „Draugai“, pasidalino, kaip pirmą kartą meldėsi Dievui, kuriam tuomet sakė, kad viską padarys, kad taptų garsiu.

„Tai buvo pirmas kartas, kai meldžiausi, ir dabar tai matau kaip neprotingą labai jauno žmogaus maldą“, – sakė jis viename interviu.

Aktorius, pirmą kartą viešai prabilęs apie savo priklausomybę nuo alkoholio ir receptinių vaistų 2004 m., išleido memuarų knygą „Draugai, meilužiai ir didelis baisus dalykas“.

Interviu metu, kuriame buvo aptarti svarbiausi aktoriaus gyvenimo momentai nuo vaikystės iki šlovės, jis papasakojo apie akimirką, kai būdamas 14 metų išgėrė pirmąjį butelį vyno ir pajuto euforiją.

Knygoje jis rašo: „Gulėjau ant žolės ir tiesiog jaučiausi danguje. Ir pagalvojau, kad turbūt taip nuolat jaučiasi normalūs žmonės“.

Žymus aktorius savo memuaruose pasakoja, kad būdamas paauglys atsiklaupė ant kelių, užmerkė akis ir meldėsi: „Dieve, tu gali daryti su manimi, ką tik nori, tik prašau, padaryk mane garsų.“

Netrukus jis persikėlė iš Otavos (Kanada) į Los Andželą gyventi pas tėvą.

Sulaukęs 18 metų, jis buvo įgijęs įprotį kasdien gerti, tačiau manė, kad tapęs garsia Holivudo žvaigžde išgis nuo priklausomybės. Deja, šlovė, kurią jam suteikė buvimas įžymybe, priklausomybę tik dar labiau sustiprino.

Nors aktorius buvo sau nusistatęs taisyklę, kad negers būdamas „Draugų“ filmavimo aikštelėje, dažnai joje pasirodydavo neblaivus.

„Buvau nusistatęs taisyklę, kad darbe niekada negersiu ir nieko nevartosiu, bet pasirodydavau aklai apsvaigęs nuo alkoholio. Drebantis ir beprotiškai apsvaigęs“, – pasakojo jis.

Jis prisimena, kad Jennifer Aniston (Dženifer Aniston) atkreipė jo dėmesį dėl priklausomybės, nes, pasak jos, visi jautė nuo aktoriaus sklindantį alkoholio kvapą.

M. Perry’io priklausomybės problema netrukus paaštrėjo po to, kai po nelaimingo atsitikimo slidinėjant vandens motociklu jis pradėjo vartoti receptinius nuskausminamuosius vaistus. Išgėręs vieną tabletę, jis vėl pajuto euforiją ir tapo priklausomu. Aktorius sakė, kad tikėjosi, jog receptiniai vaistai padės jam mesti gerti, tačiau ilgainiui jis tik pridėjo vieną priklausomybę prie kitos ir per dieną išgerdavo net 55 vaistų tabletes.

Dabar, atsidūręs kitoje priklausomybės pusėje, ištraukoje iš aktoriaus knygos pabaigos rašoma: „Šviesa buvo parodyta tarsi beviltiškam žmogui, kuriam reikia pagalbos, ta pati šviesa, kuri patenka į vandenyną, saulės šviesą ir gražų auksu spindintį vandenį.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte