Dr. Rimantas Jonas Dagys. Ideologijos gniaužtuose

Dalinamės Krikščionių sąjungos pirmininko Rimanto Jono Dagio kalba, sakyta Vilniuje spalio 22 d., šeštadienį, Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuotame protesto mitinge.

Pasaulyje atsiranda vis daugiau nerimą keliančių įvykių, tad esame nuoširdžiai susirūpinę dėl grėsmių Lietuvos nepriklausomybei. Deja, grėsmę kelia ne tik karai.

Mes norime išsaugoti demokratiją, tačiau vis mažiau gilinamės į jos esmę.

Šiuo metu kas trečias pasaulio gyventojas save laiko krikščionimi, o pasaulyje krikščionių, išskyrus senstančią ir vertybėse pasimetusią Europą, vis daugėja. Deja krikščionys šiuo metu yra labiausiai persekiojami pasaulyje.

Ir tai vyksta ne tik tose šalyse, kur dominuoja radikalusis islamas. Pastaraisiais metais vis aršesnis puolimas prieš krikščioniškas pažiūras reiškiančius asmens vyksta Vakaruose, nors, tiesa, labiau švelnesniais ir rafinuotesniais būdais nei kitur.

Šios pažiūros puolamos puikiai žinant, kad Vakarų demokratijos pagrindas buvo ir yra būtent krikščioniškas žmogaus orumo supratimas ir žmogaus prigimtinių teisių įtvirtinimas.

Dabar tokį supratimą norima pakeisti iš esmės. Tai daroma puolant ir žeminant tam prieštaraujančius asmenis, silpninant vyro ir moters kuriamas šeimas, aukščiau šeimos vertybių statant garbės ir turto siekimą.

Ekrane dominuojantys šnekoriai bando mus įtikinti, kad dėl šeimos gyventi moteriai ir vyrui yra gėdinga. Taip daroma pasitelkiant „modernumo vardan” vertybių išsižadėjusius politikus, liberalių fondų maitinamus kalbėtojus.

Paradoksalu, Europoje atsisakiusioje mirties bausmės nusikaltėliams, skiepijama nepagarba niekuo nenusikaltusiai pradėtai gyvybei, siekiama įteisinti žmonių žudymą eutanazijos pagalba.

Maža to, „Stambulo konvencijomis” norima pažeisti žmogiškąją tapatybę, žmones priverčiant abejoti savo lytine prigimtimi. Matyt norima, kad pasimetęs žmogus kiekvieną dieną galvotų, ar kartais jis nėra „kažkoks vabalas”. Būtų juokinga, jeigu tai į galvas nebūtų brukama mūsų vaikams ir anūkams jau mokyklose.

Kam visa tai?

Šeima yra visuomenės pagrindas, todėl ji puolama aršiausiai.

Atsakymas – kuo labiau pasimetusi visuomenė, tuo lengviau ją valdyti ir taip pelnytis didžiulius pinigus. Turint daug pinigų, samdant daug teisės ekspertų ir galingą, iš esmės uzurpuotą, propagandinį aparatą, tai padaryti nesunku. Netgi ES komisarai ar Europos parlamentarai nesibodi diegti šias akivaizdžias, bet kažkam naudingas kvailystes.

Šeima yra visuomenės pagrindas, todėl ji puolama aršiausiai. Vis labiau suskaldyta šeima ir visuomenė naudinga komunistinės ideologijos tęsėjams, dabar pasivadinusiems LGBT vardu. Dar XIX amžiuje komunistai norėjo sukurti „šviesų komunistinį rytojų”, bet tam, kad perdarytų pasaulį, jiems reikėjo jį suardyti. Tokias komunistinės ideologijos pasekmes mes jau esame patyrę.

Lietuvoje keturi iš penkių apklaustųjų nepritaria šioms kvailystėms. Lietuvos žmonės, atkurdami savo Valstybę, priėmė Konstituciją, kurioje šių kvailysčių nėra:
Lietuvos Konstitucijos 18 straipsnis sako, kad „Žmogaus teisės ir laisvės yra prigimtinės”. Taigi, Stambulo konvencijos su išgalvotoms „socialinėmis lytimis” ir jų laisvėmis neturėtų būti net svarstomos.

Konstitucijos 25 straipsnis sako, kad „Minties, tikėjimo ir sąžinės laisvė yra nevaržoma”. Tačiau ką jis reiškia, kai daroma viskas, kad absoliučios Lietuvos piliečių daugumos nuomonė šiais klausimais būtų negirdima.

Deja, žmonių nerinktas ir neįgaliotas Konstitucinis Teismas straipsnį išaiškino kitaip – taip, kaip reikia Lietuvos žmonių mažumos nuomonei atstovaujantiems LGBT ideologams.

Jau nekalbu apie Konstitucijos 38 straipsnį, apibrėžiantį „šeimą kaip mūsų Valstybės pagrindą”, kuris sako, jog šeima kuriama per vyro ir moters santuoką. Deja, žmonių nerinktas ir neįgaliotas Konstitucinis Teismas straipsnį išaiškino kitaip – taip, kaip reikia Lietuvos žmonių mažumos nuomonei atstovaujantiems LGBT ideologams.

Nors Seime dar praeitoje kadencijoje mūsų priimtas ir galiojantis „Šeimos stiprinimo” įstatymas piliečius įpareigoja elgtis taip, kaip tai supranta didžioji dalis piliečių, jo nevykdo dabartinė Seimo dauguma ir Vyriausybė.

Seimo daugumai kol kas nepavyksta ratifikuoti Stambulo konvencijos. Kol kas nelabai sekasi įteisinti vienalytes partnerystes. Bet dabar Seime esantys, pasinaudodami tuo, kad žmonės šiuo metu susirūpinę savo saugumu ir brangstančiu gyvenimu, mėgina klastingai vienalytes partnerystes prakišti po Civilinių sąjungų pavadinimu.

Kodėl jie nebijo to daryti, nors, kaip minėjau, absoliuti dauguma žmonių tam nepritaria? Kodėl jie nebijo skaldyti Lietuvos visuomenės, net šaliai esant akivaizdžių ir realių grėsmių apsuptyje?

Kodėl jie tą daro, matydami, kad Lietuvių tauta lėtai miršta? Todėl, kad tam nepritariantys yra susiskaldę ir nevieningi. Tose valstybėse, kur taip nėra, išrinktieji taip nesielgia.

Taigi turi vienytis tie, kurie mato būtinybę vėl grįžti prie savo vertybinių ir tautos gyvastį saugančių šaknų, aiškiai jas įvardinti. Turime prisiekti jų neišduoti. Tam turime užmiršti tarpusavio nesutarimus, sutikdami, kad visi esame pridarę klaidų. Klysti žmogiška, idealių žmonių nėra. Išmintingiau yra bendram tikslui išnaudoti kiekvieno mūsų gerąsias savybes.

Svarbiausia nebijoti, kad tave apšauks ar paniekins įvairūs šnekoriai. Ar gi jie yra kokie nors moraliniai autoritetai?

Įveikę baimę būkime kartu visi tie, kuriems šeima, bendruomenė, tauta ir Valstybė yra ne tušti žodžiai, kurie dar prisimena mokyklos biologijos pamokas ir žino, kad jie gimė moterimi ar vyru, žino, kada ir kaip atsiranda žmogus. Matykime tikslą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

12 KOMENTARAI

      • prievartininkas niekada nebus gerbiamas ir teisus. jis gali ivest prievarta ir nesiaiskinti, tokiems kaip cia dagiui,,advokataujantys,, tinka tokie ,,teisingieji politikai,,. premjeras irgi neketina aiskintis, nei cmil. Nes jumye prabunda toks pat prievartautojas ir ginat suskius, megaujates, menkystos. Todel ir skestat mesle taip vadinamoje Lietuvoje.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte