Dovilas Petkus kalbina Vilhelmą Čepinskį: tai, kas šiandien vyksta Lietuvoje yra Tėvynės išdavimas

Tai, kas šiandien vyksta Lietuvoje yra Tėvynės išdavimas. Tokios nuomonės laikosi žymiausias Lietuvos smuikininkas Vilhelmas Čepinskis. Kodėl genderizmas ne mažiau pavojingas nei nacizmas ar komunizmas? Kieno interesus šiandien atstovauja Lietuvos politikai? Ar meno pasaulio atstovai patiria diskriminaciją ir cenzūrą dėl politinių pažiūrų? Kodėl svarbu, jog žmonės pasipriešintų politikams dabar ir kokiais rūpesčiais šiandien gyvena garsusis atlikėjas? Apie visą tai – naujajame „Savaitės pokalbio“ epizode.

Pokalbio temos:

0:10 Vilhelmas Čepinskis šiandien gyvena atsitraukęs iš viešumos. Kodėl taip yra ir kokiais rūpesčiais šiandien užimtas maestro?

04:30 Ar virtualioje erdvėje vykstantys koncertai taps nauja realybe? Kieno interesus aptarnauja Lietuvos politikai? Kultūra eliminuojama?

11:00 Ar Lietuva turi savo kultūros politiką? Bėgdami nuo Lenino vėl sugrįžome į jo glėbį?

13:20 „Lietuvoje vyksta Tėvynės išdavimas“.

17:08 Prezidento Nausėdos apklausos atskleidė, jog partnerysčių ir Stambulo konvencijos Lietuvos visuomenė nepalaiko. Kas šiuo atveju yra tikrasis marginalas? Kovoti reikia ne su homoseksualais, o su genderistine ideologija.

24:05 Ar meno pasaulyje egzistuoja LGBT ideologijos spaudimas? Kodėl daugelis atlikėjų bijo kalbėti, ką iš tiesų galvoja?

28:36 Oksfordo profesoriai teigia, kad Mocarto muzika yra baltosios rasės viršenybės demonstravimas, o klasikinė muzika spalvotiesiems gali sukelti nepakeliamas kančias. Ką apie tai galvoja garsus Lietuvos atlikėjas?

39:00 Šeimos gynimo maršas. Kodėl renginio organizatorių leksika yra nepriimtina, tačiau renginio tikslai svarbūs Lietuvai?

45:13 Kur galėsime išgirsti grojant Vilhelmą Čepinskį?

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Tai kas vyksta lietuvoje .politikoje reikia keisti viska iki saknu.tiek rinkimu sistema tiek valstybes valdyme .korupcija isisaknijusu.politikai dirba globalistams .atlyginimai palyginus su kainom kitose es salyse m aziausi es.vyksta tautos genocidas med srytyje.svietime.kulturiniame gyvenime .zodzio laisves nebera blokuojami soc tinklai jei nepritari tautos isdavikams sedintiems seime.todel palaikau seimos marsa.jau laikas si seima versti.lietuvai reikia permainu ir saziningu politiku.kurie dirbtu valstybei .o ne globalistams.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis