Dievo Gailestingumo šventovė kviečia teikti intencijas maldai

Dievo Gailestingumo šventovė Vilniuje informuoja, kad balandžio 4 – 11 dienomis bus minima Dievo Gailestingumo savaitė.

Tikintieji kviečiami surašyti vardus žmonių už kuriuos nori melstis (pavyzdžiui, prašyti palaiminimo ir sveikatos, išlaisvinimo iš priklausomybių). Tai galima padaryti tiek privačia intencija, tiek pavedant ją Dievo Gailestingumo šventovei.

Skelbime rašoma, kad intencijas palikti galima Dievo Gailestingumo šventovėje arba internetiniu būdu. „Visos šv. Mišios šią savaitę aukojamos Jūsų intencija. Intencijos prie Gailestingojo Jėzaus paveikslo bus padėtos 2021 04 04 d. 12 val. Dievo Gailestingumo savaitė – didžios malonės metas visiems žmonėms“.

Trokštu, – kalbėjo Jėzus šv. Faustinai, – kad Gailestingumo šventė būtų prieglobstis visoms sieloms, o ypač – vargšams nusidėjėliams. […] Nepaisant mano skausmingos kančios, sielos žūsta. Tad aš joms suteikiu paskutinę viltį – savo Gailestingumo šventę. […] Kas tądien prisiartins prie Gyvybės Versmės, gaus visišką savo kalčių ir bausmių atleidimą. […] Tą dieną yra atvertos mano gailestingumo įsčios, ir sieloms, kurios prisiartins prie mano gailestingumo Šaltinio, aš išliesiu visą malonių vandenyną. […] Tegul nė viena siela nebijo prisiartinti prie manęs, net jeigu jos nuodėmės būtų kaip purpuras.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis