Dešimtys Luvro darbuotojų prisijungė prie protesto – blokavo įėjimą į muziejų

ŠaltinisAFP-BNS

Paryžiaus Luvro muziejus pirmadienį liko uždarytas lankytojams, nes darbuotojai prisijungė prie streikuojančiųjų prieš nepopuliarią vyriausybės pensijų reformą.

Dešimtys Luvro darbuotojų blokavo įėjimą, todėl muziejus paskelbė, kad laikinai liks uždarytas.

Demonstrantai iškėlė plakatus ir vėliavas priešais garsiąją Luvro piramidę, kur prezidentas Emmanuelis Macronas (Emaniuelis Makronas) 2017 metais šventė savo pergalę rinkimuose. 

Muziejaus darbuotojai reikalavo panaikinti naują pensijų įstatymą, pagal kurį pensinis amžius padidinamas nuo 62 iki 64 metų.

Akcija įvyko prieš antradienį profsąjungų organizuojamą protesto akciją bei E. Macronui susitikus su ministre pirmininke Elisabeth Borne (Elizabet Born), kad aptartų tolesnius veiksmus.

Luvras antradieniais visada uždarytas, todėl darbuotojai protestavo diena anksčiau.

Kai kurie turistai blokadą vertino stoiškai.

„Jei tvirtai tikite, kad tai atneš kokių nors pokyčių, Paryžiuje galime pamatyti daugybę kitų dalykų“, – sakė 29 metų doktorantė Britney Tate (Britni Tet) iš Kalifornijos.

Kiti, atkeliavę iš toli, garsiau kalbėjo apie savo nepasitenkinimą.

„Esame nusiteikę streikui rytoj, bet tai daryti šiandien, tiesiog skaudu“, – kalbėjo Karma Carden, turistė iš Floridos.

„Žinojome, kad Versalis nedirba dėl protesto, bet manėme, kad Luvras atidarytas. Suprantu, kodėl jie nusiminę, bet daryti tai žmonėms iš viso pasaulio, atkeliavusių iš įvairių ir sumokėjusių tūkstančius dolerių…“ – pridūrė ji.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

 1. kiek netenka žmogus, kurį verčia dirbti vis ilgiau… Jo net neklausia. Ir tai ne pabaiga.
  Mat taip lengviausia išspręsti šalies, o iš tikrųjų SAVO finansines problemas!
  Šaunuoliai Prancūzai! Palaikau visa širdimi!

  • Kvailos pasakėlės,dar kvailesni prancūzų palaikytojai. Nori įvesti pensiją nuo 64 metų, kai tuo tarpu kai kuriose šalyse pensija jau nuo 67 metų. Ir ką? Nieko. Reikalas tas, kad visuomenės sparčiai sensta, ir pensijos ateity bus tik nuo 70 metų, arba išvis jų nebus. Taip kad gimdykite visi po 5 – 6 vaikus, tik tada bus galima atjauninti visuomenę ir patauzyti apie ankstyvesnę pensiją.

 2. Ateiti ir nusavinti dviejų metų žmogaus užsidirbtą pensiją – tai didžiuliai pinigai ir didelis finansinis smūgis kiekvienam. Turint galvoje kad dviejų metų pinigai buvo nusavinti visų Prancūzijos žmonių, tai susidaro milžiniška suma ir didelis skaičius apgautų žmonių. Tuo labiau matant kaip ciniškai tai yra įgyvendinama, pasinaudojant įstatymo landomis, išvengiant balsavimo parlamente, kuriame labai tikėtina mažai kas būtų pritaręs tokiam žmonių pinigų nusavinimui, savaime suprantamas yra žmonių pasipiktinimas tokiu Makrono savivaliavimu.
  Makronas – tai davosomasonų statytinis, kuris dar taip vadinamos pandemijos metu atviru tekstu grasino sušiksiąs (atsiprašau už išsireiškimą, bet jis taip pasakė) visiems atsisakiusiems skiepytis gyvenimus. Makrono veiksmai melo pandemijos metu ir nusavinant savo žmonių pinigus – tai atspindys visų švabomasonų mąstymo ir elgesio būdo, tai visiškas nesiskaitymas nei su žmonėmis, nei su padorumu, bukas savo tikslo apiplėšti savo žmones ir nustekenti savo šalį siekimas.
  Prancūzai yra šaunuolai, jaučiantys neteisybę ir einantys pareikšti savo balsą už teisingumo atstatymą. 100 procentų palaikau Prancūzijos žmones ir linkiu jiems eiti iki pat galo, tiek kiek reikės, kad būtų pašalinti visi švabomasinai iš Prancūzijos ir atstatytas teisingumas.

  • Švabomasonus gali gyvus iškepti ant petelnės, bet tuo visuomenės senėjimo niekaip nesustabdysi. Ir nori to ar nenori, pensijinio amžius tiktai ilgės, visiškai nepriklausomai nuo to, ar valdžioj sėdės kruvinasis Landsbergis, ar AMB su Bufetava, ar švabomasonai,ar tėvelis Putinas

   • kitų būdų spręsti problemos nėra?… Nejuokinkit.
    Visų pirma verta vykdyti šeimų rėmimo programą, o ne skatinti abortus…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte