Algimantas Rusteika. Dar vienas žingsnis į susinaikinimą?

Nauja valdančiųjų klasta ir piliečių apgaulė – sumanymas keisti Konstituciją. 12-asis straipsnis dabar yra toks:

„Lietuvos Respublikos pilietybė įgyjama gimstant ir kitais įstatymo nustatytais pagrindais.

Išskyrus įstatymo numatytus atskirus atvejus, niekas negali būti kartu Lietuvos Respublikos ir kitos valstybės pilietis.

Pilietybės įgijimo ir netekimo tvarką nustato įstatymas“.

Po pakeitimo šis straipsnis būtų toks:

„Lietuvos Respublikos pilietybė įgyjama gimstant ir kitais konstitucinio įstatymo nustatytais pagrindais ir tvarka. Konstitucinis įstatymas taip pat nustato Lietuvos Respublikos pilietybės netekimo pagrindus ir tvarką“.

Įdėmiai, kelis kartus įsiskaitykit ir palyginkit. Pastebėjot skirtumą?

Išbraukiama visa antroji Konstitucijos 12-ojo straipsnio dalis, o ne tik vienas žodis „atskirus“, dėl kurio dviguba lietuvių, emigravusių po 1990 m., pilietybė buvo nepriimtina Konstituciniam Teismui, nes jų tikrai daug, ir tai tikrai ne atskiri atvejai.

Norint šiems žmonėms suteikti galimybę išsaugoti pilietybę, būtų pilnai pakakę išbraukti tik tą vieną žodį „atskirus“ ir viskas būtų gerai, ką ne kartą sakė ir konstitucinės teisės specialistai. Ir po to tiesiog papildyti vienu sakiniu Pilietybės įstatymą.

Bet ne, siekiama išbraukti visą Konstitucijos 12-ojo straipsnio dalį apie tai, kad dviguba pilietybė negalima. Tai reiškia visiškai naują konstitucinę normą: dviguba pilietybė galima. Ir bet kam, be jokių dabar Konstitucijoje įstatymo nustatytų ir atvejais įvardinamų išimčių.

O sprendimo teisė, kad ta dviguba pilietybė galima, o tvarka, kam ir kaip ji bus prieinama, būtų perkelta iš Tautos referendumu priimtos Konstitucijos į konstitucinį įstatymą. Šį įstatymą laikinųjų Lietuvos teritorijos administratorių dauguma galės jau pati priiminėti kokį tik nori, pagal politinės konjunktūros poreikius. Ir jau be jokio Tautos sprendimo.

O tam, kad pilietybės įstatymą priėmus tokį, kokio dabartiniams Lietuvos globalistams reikia, būtų sunkiau pakeisti, jis daromas konstituciniu, kad pataisoms reikėtų didesnės Seimo daugumos.

Taip yra elgiamasi todėl, kad Konstitucijos 12-asis straipsnis yra pirmajame Konstitucijos skirsnyje ir jį pagal Konstitucijos 148 straipsnį galima keisti tik referendumu. O perkėlus sprendimą dėl dvigubos pilietybės iš Konstitucijos 12-ojo straipsnio į konstitucinį įstatymą, viskas esmingai pasikeičia.

Konstitucinis įstatymas priimamas daugiau kaip pusės visų Seimo narių dauguma, t. y. visiškai lengvai. O keičiamas jau sunkiau, ne mažesne kaip 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma. Čia ir yra visas triukas.

Ir po natūralios, nebeišvengiamos politinės liberalkonservatorių mirties 2024-siais jų sukurtas Lietuvos išvalstybinimo ir nutautinimo mechanizmas suksis toliau. Jį sustabdyti bus galima tik Tautos inicijuotu referendumu, kuriam sužlugdyti jau parengti ir praktiškai išbandyti visi reikiami įrankiai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

 1. Aišku, svarbu ir LR Konstitucijos 12-asis straipsnis. Kol kas šio straipsnio pakeitimas – tik projektas, ir reikia pasistengti, kad jis netaptų įstatymu. O jį pakeisti siekiama todėl, kad visokie perėjūnai įgytų Lietuvos pilietybę – kagėbsitinio ožio ,,konservatoriams“ trūksta rinkėjų balsų, todėl siekiama sugeneruoti naujai iškeptų Lietuvos ,,piliečių“. Taip, kaip į Lietuvą sovietmečiu byuvo vežami rusai, lygiai taip dabar vežami ,,ukrainiečiai“ – pats savo kaimynystėje turiu ,,ukraineičius“, kurie pasisakė esantys iš Donbaso ir nuo to laiko, kai buvo užkalbinti, vengia ne tik pasisveikint, bet ir apskritai pažiūrėti kaimynams į akis. Kažkas panašaus vyksta ir JAV, kur siekiama suteikti balso teisę bet kam, nes priešingu atvejų demokratai sekančiuose prezidento rinkimuose bus išmesti į šiukšlyną. Yra ir kita, ne mažiaus įdomi naujiena. 15min yra straipsnis, kur Tomas Balžekas siūlo pakeisti LRT tarybą. Balžekas siūlo maažinti LRT trybos narių skaičių ir tam tikslui iš LRT tarybos pašalinti būtent Lietuvos Vyskupų konferencijos atstovą – turbūt nereikia aiškinti, ko siekiama iš tikrųjų. Taip pat Balžekas siūlo, kad vietoje keturių prezidentūros delegatų LRT taryboje būtų du. Įdomu, tiesa? Dabar suprantate, kodėl buvo atidėtas LRT gen. direktoriaus išrinkimas? Siekiama kardinaliai pakeisti LRT tarybos sudėtį tam, kad landsbergynas turėtų savo statytinį ar statytinę LRT gen. direktoriaus poste, kitaip Landsbergio chuntos dainelė prezidento ir Seimo rinkimuose sudainuota. Striapsnio pavadinimas 15min: ,,Tomas Balžekas: LRT tarybos pinklės“. Beje, ir pats T. Balžekas, kilęs iš Alytaus, kurį laiką buvo LRT nariu – o jį į šias pareigas skyrė prezidentė D. Grybauskaitė – ir tai apie T. Balžeką pasako viską.

   • >> Vox Populi

    Jeigu viską nulemia jūsų abuojumas, nuolankumas ir bukumas, tai būkite kitokie. Ir netaikykite savo etikečių tiems, kurie nėra nei abouji, nei nuolankūs, nei buki. Pasivadinti ,,žmonių balsu“ – ne pats geriausias sprendimas.

 2. Siekiantieji situaciją pakeisti taip, kad Lietuvos likimą lemtų ne lietuviai, bet nežinia iš kur privežti imigrantai, yra tiesiai šviesiai tariant Lietuvos priešai.
  Mūsų Seime turi būti Lietuvos draugai.

 3. Logiškai suprantu, bet vis neišeina iki galo įsisamoninti, kad yra įmanomas toks visiškas kenkimas Lietuvai iš valdančiųjų pusės, visiškas noras sunaikinti mūsų šalį, nustekenti, nuskurdinti, žmones paversti degradais, narkomanais, gėjais, užleisti šalį kažkokiais imigrantais…
  Tokie jų veiksmai – tai nusiklatimas, tai valstybės išdavystė ir jos naikinimas, konstitucinės santvarkos keitimas, perversmas.
  Už tokius dalykus turi būti taikoma baudžiamoji atsakomybė be senaties termino.
  Patys aukščiausiai valdžioje esantieji gali būti visiškai degradavę, bet visi kiti, konservatorių partijos nariai, kurie visumoje yra normalūs žmonės, ką jie galvoja, prisidėdami ir paremdami savo balsais šalies naikinimą. Ir Radvilė Morkūnaitė yra iš geros šeimos ir kiti, kaip taip galima nusiristi iki tokio lygio ir aklai vykdyti tokią nusikalstamą veiklą. Ar pagalvoja šie žmonės, kas būtų jei konservatoriai imtų ir prarastų valdžią ir iš jų būtų pareikalauta atsakomybės už jų darbus? Gal Landsbergis ir pasislėps su savo milijonais, o visi kiti? Iki galo neišeina įsisąmoninti kaip taip galima parduoti visiškai visą sąžinę.
  Ir taip pat nesuprantu kaip taip gali tylėti didelis kieki žmonių kai tokie dalykai yra daromi su mūsų visų žeme, su mūsų šalimi, kurioje mes dar turime gyventi ir kurioje gyvens mūsų vaikai ir anūkai ir proanūkiai. Kaip gali kiti net pritarti, remti tokius veiksmus. Ką galvoja tie patys tarkime jėgis struktūrų žmonės, kurie vykdo konservatorių paliepimu savo šalies naikinimo darbus, ar jie nesijaučia kaip peilis skerdiko rankose, kuris yra iš pasalų įsmeigiamas saviems žmonėms į nugarą?
  Iš esmės pagalvojus, juk vienas Landsbergis be jį palaikančių žmonių būtų tik vienišas išdavikas, nekeliantis jokios grėsmės. Visas juodas darbas yra padaromas žmonių rankomis.
  Kas būtų jei visi imtų ir atsisakytų būti tomis kruvinomis juodus darbus vykdančiomis rankomis ir taptų darbščiomis savo šalį statančiomis ir savo vaikų ateitį kuriančiomis rankomis? Kaip tai pasiekti.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte