CNN už atėjimą į darbą nepasiskiepijus atleido tris savo darbuotojus

ŠaltinisAFP-BNS

Trys CNN darbuotojai buvo atleisti iš darbo dėl šio transliuotojo koronaviruso taisyklių pažeidimo, nes atėjo į biurą nepasiskiepiję, pranešė JAV žiniasklaida.

Ketvirtadienį darbuotojams išsiųstame elektroniniame laiške, kurį matė kelios JAV žiniasklaidos priemonės, CNN vadovas Jeffas Zuckeris (Džefas Zakeris) rašė, kad per pastarąją savaitę bendrovei tapo žinoma apie tris darbuotojus, kurie vaikščiojo į darbą nepasiskiepiję. Su visais trimis buvo nutraukta darbo sutartis.

„Noriu aiškiai pasakyti – šiuo klausimu laikomės nulinės tolerancijos politikos“, – rašė J. Zuckeris vidaus dokumente, kurio ištraukas socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė CNN žurnalistas Oliveris Darcy (Oliveris Darsis).

Laiške nenurodoma, kokie darbuotojai buvo atleisti, kokias pareigas jie ėjo ar kur buvo jų darbo vieta. CNN kol kas jokių komentarų nepateikė.

Transliuotojas laikosi sąžiningumo principu paremtų taisyklių, įpareigojančių darbuotojus pasiskiepyti, tačiau nereikalaujančių pateikti vakcinacijos įrodymą. Visgi J. Zuckeris nurodė, kad tai gali būti pakeista.

Anot J. Zuckerio, vakcinacija privaloma visam įvykius nušviečiančiam personalui, visiems darbuotojams, taip pat visiems, užeinantiems į biurus.

Gegužę JAV federalinė vyriausybė nurodė, kad darbdaviai turi teisę iš savo darbuotojų, ateinančių į darbo vietą, reikalauti, kad jie būtų pasiskiepiję nuo pandeminio koronaviruso.

Technologijų milžinės, tarp jų „Facebook“, „Google“ ir „Microsoft“, pareiškė, jog reikalaus iš savo darbuotojų, kad prieš sugrįždami į biurus jie pasiskiepytų.

Pastaruoju metu virtinė didžiųjų JAV įmonių peržiūrėjo savo COVID-19 taisykles, nurodymus dėl skiepų ar atidėjo darbuotojų sugrįžimą į biurus, užkrečiamesnei koronaviruso delta atmainai paskatinus naują COVID-19 atvejų skaičiaus augimą.

Laiške darbuotojams J. Zuckeris rašė, kad CNN tikriausiai iki spalio atidės rugsėjo 7 dieną planuotą visų įmonės darbuotojų sugrįžimą į biurus.

Anot jo, šiuo metu CNN biuruose dirba maždaug trečdalis transliuotojo naujienų tarnybos darbuotojų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis