REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Baltarusijoje suimtas pastorius ir jo žmona

ŠaltinisINVICTORY

Minske (Baltarusija) buvo suimtas „Naujosios žemės“ bažnyčios vyresnysis ir jo žmona. Jie kaltinami dalyvavimu protestuose.

Teisėsaugos pareigūnai Minske sulaikė evangelikų krikščionių baptistų bažnyčios „Naujoji žemė” vyresnįjį Andrejų Mamojko ir jo žmoną Verą.

Jaunuoliams iškelta baudžiamoji byla pagal Baltarusijos Baudžiamojo kodekso straipsnį dėl aktyvaus dalyvavimo grupinėje veikloje, šiurkščiai pažeidžiančioje viešąją tvarką. Pirminiais duomenimis, kaltinimai buvo grindžiami nuotraukomis, kuriose užfiksuotas jų dalyvavimas 2020 m. protestuose.

Andrejus ir Vera Mamojkos yra gerai žinomi muzikantai evangelikų krikščionių sluoksniuose Baltarusijoje, jie dalyvavo įrašant kelis krikščioniškos muzikos albumus. Sulaikymo metu Andrejus dirbo programuotoju vienoje Baltarusijos IT bendrovėje.

Baltarusijos tarpkonfesinė krikščionių grupė „Krikščioniškos vizijos” parengė išsamų sąrašą krikščionių, kuriuos religinės organizacijos ir valdžios institucijos persekioja dėl jų antikarinės pozicijos arba paramos Ukrainai ginantis nuo agresijos. Sąrašai pateikiami rusų ir anglų kalbomis. Tarp persekiojamų krikščionių yra įvairių konfesijų atstovų, dvasininkų ir eilinių parapijiečių.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte