Aurelijus Veryga. Grandinėlė baigia susidėlioti

Tai panašu, kad grandinėlė jau ir baigia susidėlioti. Galimai…

Prokurorė ateina pas Seimo pirmininkę prašyti dėl neeilinės sesijos ir susako straipsnius, pagal kuriuos planuoja pateikti kaltinimus dabar jau buvusiam Seimo nariui (teigia, kad nesakė kam konkrečiai).

Seimo pirmininkė tiesiu taikymu lekia pas Premjerę tartis ką daryti, kad naujienos neišsprogdintų valdančiosios daugumos. Sutariama, kad galima apžaisti situaciją jam pasitraukiant iš Seimo iki viešai paaiškėjant situacijai. Tada jau jis ne viešas asmuo (o dar užsukamas naratyvas ir kad ne partijos narys) ir istoriją būtų galima užglaistyti.

Sutariama, kad pačiai Premjerei, Seimo pirmininkei ar partijos vadovui negerai skambinti į Čilę, tai duodamas nurodymas tą padaryti frakcijos vadovei, kuri tą užduotį ir atlieka. Nes jos skambutis frakcijos nariui atrodytų mažiausiai įtartinas. Maža dėl ko frakcijos vadovė nori pasitarti.

Sutariama, kad pačiai Premjerei, Seimo pirmininkei ar partijos vadovui negerai skambinti į Čilę, tai duodamas nurodymas tą padaryti frakcijos vadovei.

Tada staiga įvyksta nušvitimas Čilėje ir atkeliauja prašymas atsisakyti mandato. Tada jau gen. prokuratūra tokio džiazo neišlaiko ir informacija pateikiama visuomenei.

Kai kas iš visos šios grandinėlės yra tik pasvarstymai, su prierašu galimai. O visi šio scenarijaus dalyviai pamiršo tik vieną dalyką, susitarti, kas ką sako, kad pasakos, sekamos visuomenei ir žiniasklaidai nesiskirtų. O kadangi, kaip sakoma, melo kojos trumpo, tai jis netrunka išaiškėti.

Jei dabar jau buvęs Seimo narys padarė nusikaltimus, kurie jam inkriminuojami, jį nuteis teismas ir tikiuosi, kad tai netruks kelis metus.

Na, o dabar dar klausimėlis ar už visą šitą šaradą dar kam nors neturėtų būti pareikšti kaltinimai už ikiteisminio tyrimo medžiagos nutekinimą.

O ponioms (net trims): Seimo pirmininkei, premjerei ir frakcijos vadovei turėtų būti politinė atsakomybė už nesibaigiančias melagienas.

Gal viskas ir ne taip buvo. Tam būtų reikalinga komisija. Tačiau neabejoju, kad valdantieji jai nepritars. Nes jau dabar E.Genvilas virkauja, kad tik premjerei „stiprybė nesibaigtų ir ji atlaikytų”.

Visas šitas melagių lizdas yra tikra tragedija, nes žadėjusieji pasitikėjimą Seimu atstatyti, jį sugriaus galutinai. Galimai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Pirma. Antros pastraipos klaida: valdančiosios daugumos ir ne tokie dalykai „neišsprogdina”. Jiem galimai prievartauti vaikai tėra muilo burbulai. Antra: istorijos užglaistyti neįmanoma, net B. tampant viešu asmeniu, nes teisininkai laikosi visai kitos pozicijos nei vadinamųjų violetinių byloje. Ir, atrodo, kad prokurorė garbingai atstovauja prokuratūrai bei teisei. Trečia: balsuodami prieš komisiją (kodėl? aišku, sandėris) valstiečiai visiškai kompromituojasi.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte