Atvelykis su Ramintoja. Kun. Algirdas Toliatas: dažnai su lengvumu atkeliavęs tikėjimas lengvai ir iškeliauja

Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios feisbuko paskyroje informuojama, kad šiuo metu yra „kuriamos erdvinės (3D) ekskursijos po Ramintojos istoriją bei nuolat besikeičiančias erdves“. Nepamirštama pasidžiaugti vaizdo filmuku apie Ramintojos istoriją atsiradimu. Šiuo metu taip pat yra organizuojamos Tautų kiemo diskusijos įvairiomis temomis. Pavyzdžiui, paskutinėje diskusijoje buvo kalbama apie žmogaus prigimtines teises ir jų užtikrinimą.

Be kita ko, pastebimas bažnyčios šiuolaikiškumas ir technologijų įvaldymas kviečiant tikinčiuosius melstis: „Melstis galima ir atvykus automobiliu, Ramintojos aikštelėje“, – bažnyčios paskyroje kviečiama melstis sėdint automobiliuose. „Sekmadieniais aikštelėje veikia internetas“, – akivaizdu, kad bažnyčia yra prisitaikymo prie karantino sąlygų pavyzdys. Mišios visada transliuojamos internetu be nesklandumų.

Bažnyčios kunigas Algirdas Toliatas dažnai rašo savo sekėjams – pavyzdžiui, paskutiniame savo feisbuko įraše kviečia neabejoti tikėjimo svarba: „Gailestingumo sekmadienio evangelija kalba apie abejonės svarbą tikėjimo kelyje. Dažnai su lengvumu atkeliavęs tikėjimas labai panašiai ir iškeliauja. Kartais net neatsisveikina. Patirti Dievo gailestingumo gelmę: „Jai daug atleista, nes ji labai pamilo“. Tokia Magdaleniško dėkingumo bedugnės patirtis galėtų pažadinti ir mūsų apsnūdusius sielos kraterius, su pasididžiavimu vis išleidžiančius vieną kitą dėkingumo dūmelį“.

Kunigas savo įraše tikintiesiems primena nepamiršti stebėti 12val. Mišių internete arba atvykti į Ramintojos automobilių aikštelę.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis