Kunigas Algirdas Toliatas tikinčiuosius pakvietė Verbų sekmadienio Mišių klausyti ir automobiliuose

Kadangi susirgimų skaičius auga, pamaldos Vilniuje ir rajone laikinai vyksta be tikinčiųjų. Kunigas Algirdas Toliatas tikinčiuosius pakvietė melstis savo automobiliuose. „Kol bus ši tvarka, visus kviečiame atvykti maldai automobiliais į Ramintojos aikštelę“, – rašė kunigas feisbuko paskyroje.

Mišių metu patarnautojai padėjo draugiškai sustatyti automobilius. Žmonės automobiliuose turėjo verbas. Negalintys atvažiuoti buvo kviečiami melstis nuotoliniu būdu. „Po šv. Mišių ateisime pašventinti verbas ir padalinti šv. Komuniją. Norintys šv. Komunijos pamirksėkite ilgomis šviesomis, kas tik palaiminimo – įsijunkite avarinius“, – buvo rašoma kunigo kvietime.

Kunigas A.Toliatas prieš šv. Mišias taip pat kaip visada užsiminė apie ką bus kalbama sekmadienį. Savo paskyroje jis rašė: „Verbų sekmadienio evangelija pasakoja apie tai, kad nuo meilės iki neapykantos – tik vienas žingsnis“.

Kunigas kaip visada kalbėjo aiškiai, tikintiesiems lengvai suprantamais žodžiais: „Dažniausiai taip nutinka todėl, kad tas mūsų patyrimas būna išgyventas paviršiumi, neįsigilinus, neišbuvus, nesubrandinus, bet labiau spontaniškai, emociškai ar tiesiog kitų mums įbruktais stereotipais“, – tęsė kunigas. „Labai gaila, kad net tikintys žmonės kartais tam pasiduoda, nejučiomis nukryžiuodami Dievo Žodį savyje“, – apibendrino savo aiškinimą feisbuko sekėjams. Daugiau išgirsti buvo kviečiama Mišių metu.

Kunigas Algirdas Toliatas šv. Mišių metu Ramintojos automobilių aikštėje / BNS nuotr.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis