REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Atlikėja Britney Spears „Instagram“ sekėjams pranešė esanti katalikė ir lankanti šv. Mišias

Amerikiečių popmuzikos žvaigždė Britney Spears socialinio tinklo „Instagram“ įrašu pranešė esanti katalikė ir lankanti šv. Mišias. Tiesa, vėliau šis bei kiti, net su tikėjimu nesusiję dainininkės įrašai, buvo ištrinti.

Ketvirtadienio vakarą paskelbtame įraše 39 metų dainininkė pasidalino dviem vaizdo įrašais. Viename jų ji pozuoja su džinsiniais šortais ir megztiniu. Antrame vaizdo įraše ji sukiojasi su mėlyna gėlėta suknele. Įrašo antraštėje dainininkė rašė: „Tssss, kaip ir prieš tai buvusiame vaizdo įraše … aš ką tik grįžau iš šv. Mišių … Aš dabar katalikė … melskimės!!!”.

Tačiau penktadienio popietę „Instagram“ apie tikėjimą ir Mišių lankymą kalbantis įrašas jau buvo ištrintas. Kiti, net ir su tikėjimu nesusiję įrašai, taip pat buvo ištrinti iš jos „Instagram“ paskyros, pavyzdžiui, viename jų dainininkė kalbėjo apie savo pirmojo „iPad“ įsigijimą.

B. Spears, kilusi iš McCombo, Misisipės valstijos, šeimoje buvo auginama kaip baptistė.

Nors kai kurie jos sekėjai buvo nustebinti netikėto B. Spears pranešimo apie jos religinį atsivertimą, ankstesniuose „Instagram“ įrašuose ji jau anksčiau buvo išreiškusi savo susidomėjimą tikėjimu. Atlikėja socialiniuose tinkluose ne kartą dalinosi maldomis, įskaitant „Sveika, Marija“, ir kalbėjo apie maldos svarbą jos gyvenime. Jos „Instagram“ biografija primena žmonėms: „Melskis kiekvieną dieną“.

Nors B. Spears dabar sako esanti katalikė, nėra aišku, ar ji yra perkrikštyta ir gavusi kitų sakramentų.

Atlikėjos motina Lynne Spears, sesuo Jamie Lynn ir dukterėčios Maddie Aldridge ir Ivey Joan Watson yra praktikuojančios katalikės. Jamie Lynn prie Bažnyčios prisijungė gana neseniai.

Sesuo Jamie Lynn ir dainininkės mama vienoje nuotraukoje yra su vyskupu Robertu Muenchu, dabar jau Baton Ružo vyskupijos emeritu.

Neaišku, ar motina prisidėjo prie atlikėjos atsivertimo. Lynne Spears taip pat ne kartą socialiniuose tinkluose skelbė apie Mišių lankymą ir ėjimą į bažnyčią. Kai 2017 m. vasario mėn. jos vyriausia dukra Maddie vos nežuvo per keturračio avariją, aplink jos ligoninės lovą motina padėjo rožančius ir kryželius.

2007 m. vaizdo įraše, skirtame jos albumui „Blackout“, B. Spears sukėlė kalbų dėl įtaigiai vaidinamos scenos, kuriame eina išpažinties pas kunigą vaizduojantį aktorių.

Birželio mėnesį B. Spears atskleidė, kad, būdama tėvo globoje, ji yra priversta nešioti spiralę, nors ir norėtų susilaukti dar vieno vaiko. Dainininkė turi du sūnus iš santuokos su šokėju Kevinu Federline.

„Aš noriu susituokti ir susilaukti kūdikio“, – sakė dainininkė birželio mėnesį vykusio teismo posėdžio metu. „Man buvo pasakyta, kad dabar negaliu tuoktis ar susilaukti kūdikio. Šiuo metu nešioju spiralę, kad nepastočiau. Norėčiau išimti spiralę, kad galėčiau pradėti bandyti susilaukti kūdikio, tačiau tai man neleidžiama, nes asmenys, kurių atsakomybėje šiuo metu esu, nenori, kad turėčiau vaikų“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte