Švč. Mergelės Ramintojos bažnyčioje duris atvėrė socialinis restoranas

ŠaltinisBNS

Švč. Mergelės Ramintojos bažnyčioje sostinės centre duris šią savaitę atvėrė socialinis restoranas, pranešė Vidaus reikalų ministerija.

Projektą įgyvendinti pastato įveiklinimu besirūpinančiai viešajai įstaigai „Bendrystės ir socialinių inovacijų centras“ padės mažoji bendrija „Pirmas blynas“.

„Norime, kad ši vieta nebūtų vien eilinė kavinė. Atsižvelgiant į socialinės atsakomybės, socialinio jautrumo ir pilietiškumo skatinimo poreikius, maisto gaminimo veikla projekto metu bus naudojama, kaip socialinės integracijos įrankis“, – pranešime teigė viešosios įstaigos vadovė Lina Blažytė.

Socialinis restoranas / Gabrielės Bražiūnaitės nuotr.

Anot ministerijos, erdvė socialiniam restoranui kartu su kunigu Algirdu Toliatu buvo ruošiama beveik metus.

Į socialinio restorano įkūrimo veiklas tiek aukodami, tiek prisidėdami darbais, aktyviai įsijungė Ramintojos religinės bendruomenės nariai, bendrovės „IN ace“, „Pastatų meistrai“, „Fazė“, „Oro gūsis“, taip pat Vilniaus statybininkų mokyklos mokiniai, teigiama pranešime.

Ministerija tikisi, kad projektas praturtins ne tik tikslines jo grupes, bet ir visuomenę.

Norintieji ne tik skaniai papietauti, bet ir dalyvauti edukacinėse veiklose kviečiami ieškoti informacijos interneto puslapiuose www.bendryste.lt ir www.pirmasblynas.lt.

Socialinis restoranas veiks visomis savaitės dienomis, išskyrus antradienius, nuo 11 iki 19 valandos.

Socialinio restorano afiša / Organizatorių nuotr.

„Kartu šiuo projektu norime sudaryti sąlygas pareigūnų ir socialinę atskirtį patiriančių visuomenės grupių atstovų bendravimui ir bendradarbiavimui, kur kuriamos prielaidos abipusiam socialiniam dialogui, tolerancijai, laisvalaikio praleidimo ir bendruomeninių veiklų neformalioje aplinkoje įvairovei, socialinių poreikių ir lūkesčių pažinimui bei naujų socialinių ryšių užmezgimui“, – sakė ji.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

12 KOMENTARAI

  1. Uzmegzti socialini rysi tik susimokejus uz patiekala is neisku kokios kokybes ingredientu, cia kaip cofeine tinkle kruasanas didelis ir prabangus, o sudetis jo palmiu aliejus, hidrinti riebalai, margarinas ir kitos grozybes, viskas tik jusu sveikatai.

  2. Nereikia pavydėti, visiems vietos po saule turėtų užtekti. O ar šis restoranas bus tikrai socialiai jautrus, pamatysim. Medį pažinsi iš vaisių. Kaip bus reaguota į Lietuvos žmonių segregaciją – štai pagrindinis vertinimo kriterijus.Tada ir sakykite savo nuomonę, o ne kurstykite prieš avansu.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis