Argentinos labiausiai koronaviruso paveiktuose rajonuose įvedus komendanto valandą, tūkstančiai žmonių išėjo protestuoti į gatves

Dėl antrosios koronaviruso pandemijos bangos Argentinoje šalies vyriausybei vėl įvedus griežtus judėjimo ribojimus, tūkstančiai argentiniečių išėjo protestuoti į gatves.

Šalyje tuose rajonuose, kurie yra labai paveikti koronaviruso, įvesta komendanto valanda. Prezidentas Albertas Fernandezas žiniasklaidai sakė, kad „Argentiną apėmė antroji banga. Mano, kaip prezidento, atsakomybė yra paimti vadžias į savo rankas“.

Argentinoje iki balandžio pabaigos uždrausti privatūs susitikimai namuose ir butuose, išskyrus šeimos narius. Lauke galima burtis ne daugiau kaip 20 asmenų grupėms. Barai ir restoranai turi užsidaryti 23.00 val. Kazino ir diskotekoms draudžiama veikti. Suvaržymai taikomi Buenos Airių ir aplinkinių vietovių, taip pat Kordobos, Mendosos, Tukumano, San Chuano ir Rosarijo gyventojams.

Primename, kad Argentinos prezidentui Albertui Fernandezui paskiepijus nuo COVID-19, jam testu buvo nustatytas užsikrėtimas virusu.

„Šiandien vakare, turėdamas 37,3 laipsnio temperatūros ir šiek tiek skaudančia galva pasidariau antigenų testą, kurio atsakymas buvo teigiamas“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė prezidentas.

A. Fernandezas buvo paskiepytas rusiška vakcina „Sputnik V“, antroji jos dozė jam buvo suleista vasario 11-ąją, naujienų agentūrai AFP sakė šaltiniai prezidentūroje.

Argentiniečiai ketvirtadienį išėjo į Buenos Aires gatves su didžiuliais plakatais, taip išreikšdami savo nepasitenkinimą naujais suvaržymais. Taip pat jie prieštarauja ekonominei Tarptautinės valiutos fondo politikai šalyje.

44 mln. gyventojų turinčioje valstybėje iš viso jau užregistruota per 2,3 mln. užsikrėtimo atvejų ir daugiau kaip 55 tūkst. mirties nuo COVID-19 atvejų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis