Ar O. Šurajevas Seime nepažemino politikų, aiškinasi ir policija

ŠaltinisBNS

Dėl galimo nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo administracinę teiseną pradėjusi Vilniaus policija taip pat aiškinasi, ar visuomenininkas, komikas Olegas Šurajevas Seime nepažemino politikų orumo – administracinė teisena dabar atliekama jau pagal du straipsnius. 

Kovo 15 dieną Vilniaus apskrities policija pranešė pradėjusi administracinę teiseną dėl visuomenininko elgesio parlamente. Pareigūnai tyrimą pradėjo įvertinę viešojoje erdvėje pasirodžiusį O. Šurajevo vaizdo įrašą.

Policijos atstovė Julija Samorokovskaja antradienį BNS sakė, kad dabar administracinė teisena atliekama ir pagal Administracinių nusižengimų kodekso 507 straipsnį, numatantį atsakomybę už valstybės politiko garbės ir orumo pažeminimą. 

Jis užtraukia baudą nuo 50 iki 300 eurų.

„Policija savo iniciatyva atlieka administracinę teiseną pagal socialiniuose tinkluose paskelbtą informaciją“, – BNS sakė J. Samorokovskaja.

Už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą – necenzūrinius žodžius ar gestus viešosiose vietose, įžeidžiamą kabinėjimąsi prie žmonių, kitus tyčinius veiksmus, kuriais siekiama pažeisti viešąją tvarką ir žmonių rimtį, gresia bauda nuo 30 iki 140 eurų.

O. Šurajevas Seime lankėsi ekonomikos ir inovacijų ministrei Aušrinei Armonaitei atsakant į Seimo narių klausimus dėl per Vilniaus knygų mugę pašalintos Sveikatos teisės instituto pandemijos valdymą kritikuojančios knygos reklaminės instaliacijos. Ji buvo pašalinta, kai į „Litexpo“ vadovybę dėl šios instaliacijos bei knygos kreipėsi O. Šurajevas.

Po A. Armonaitės pasisakymo O. Šurajevas Seime filmavo jo kritikuojamus parlamentarus, uždavinėjo jiems klausimus ir palydėjo komentarais. 

O. Šurajevo elgesį įvertinusi komisija, nagrinėjanti Seimo rūmų tvarkos pažeidimus, nusprendė neterminuotai apriboti galimybę jam patekti į Seimą. Leidimą į Seimą O. Šurajevui išrašė A. Armonaitė.

Vadovybės apsaugos tarnyba teigė užfiksavusi kelis incidentus, susijusius su O. Šurajevu, kai jis buvo persisvėręs per balkoną, vėliau naudojo necenzūrinius žodžius, konfliktavo su parlamentarais.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. tokia legenda.Kartą melas sako Tiesai,-einam maudytis.Kol Tiesa maudėsi,melas pavogė jos drabužius ir pabėgo.Išlipusi iš šulinio Tiesa nerado savo drūbų , nusiminė,nuėjo nuoga Tiesa pas žmones,- šie nuogos Tiesos nepriėmė.O Melas apsirengęs Tiesos rūbais vaikšto per pasaulį ir klaidina žmones.Nekeista,kad Šimonytės gerbėjai savo facebook savo sienose demonstruoja Šimonytės portretus kartu su nuogų mer-ų nuotraukomis.

  2. Vaikai turi ką inscenizuoti visur. Pati mačiau stotelėje grįžtančių paauglių vaidinimą šia tema. Tetrūko aplodismentų…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte