Apie Konstituciją turi suktis valstybės gyvenimas – G. Nausėda

ŠaltinisPREZIDENTAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį Prezidentūroje apdovanojo Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino nugalėtojus.

Konstitucijos egzaminas Lietuvoje buvo surengtas jau 16 kartą.

Prezidentas savo sveikinimo žodyje egzamino nugalėtojams sakė, kad pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją Lietuvos valstybę kuria Tauta, vadinasi, visi esame savo valstybės kūrėjai ir šeimininkai, jaučiame atsakomybę už tvarką ir sugyvenimą joje, jos ateitį, esame pasirengę ją ginti, kaip giname kiekvienas savo namus.

„Jūsų žinios yra tikrasis kelias į nepriklausomą, demokratinę teisinę valstybę. Jūsų žinios leidžia tikėti Lietuvos valstybės ateitimi, Jūsų gebėjimu naudotis laisvėmis, nepažeidžiant kitų žmonių teisių ir laisvių, gyventi taikoje su savimi ir aplinkiniais. O Konstitucija yra ašis, aplink kurią turi suktis Tautos kuriamos valstybės gyvenimas“, – sakė šalies vadovas.

Prezidentas padėkojo visiems, kurie įsipareigojo gyventi pagal Konstitucijoje įtvirtintas pamatines taisykles, visiems, kartu kuriantiems valstybę.

Apdovanojimus nugalėtojams kartu su Prezidentu teikė teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska.  Sveikinimo žodį tarė Konstitucijos egzamino komisijos pirmininkė ir Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo pirmininkė Danutė Jočienė.

Nugalėtojų sąrašas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Gerbiamas Lietuvos Prezidente
    Turiu teisę į jus kreiptis kaip Lietuvos Respublikos pilietis ir kaip rinkėjas balsaves už jus ekselencija.
    Matau didelę neteisybę kai per kovido pandemija žmones atsisakę skiepytis ir neturintys GP pasų buvo neįleidžiami į darbus ar studentai į bendrabučius.Kovido-19 skiepai buvo brukami į kairę ir į dešinę neatsižvelgiant į galimas komplikacijas ! Dabar praėjus kiek laiko nuo vakcinacijos žmones turi rimtų problemu su sveikata ir jie niekam nebeįdomūs, tik patys sau ! Aplamai tuo metu buvo vien tik kovidas ir daugiau nieko kito ! Nors konstitucija ir garantuoja laisva valia žmogaus apsisprendimo skiepytis ar ne ! Ir tyčia sukurtos sąlygos nepakliūti į parduotuves ar į darbus be GP yra ANTIKONSTITUTIŠKI ir prašau tai iškelti į viešuma teisiniam vertinimui pasitikinčios visuomenės labui !
    Ačiū

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte