REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Apeliacinis teismas išteisino JK pastorių, kuris „džentelmenu” pavadino transvestitą

ŠaltinisDAILY MAIL

Policija Didžiosios Britanijos Lidso mieste suėmė 42 metų krikščionių gatvės pamokslininką Davidą McConnellį (Deividą Makonelį) po to, kai jis pavadino „džentelmenu” transvestitą ir pasakė, kad homoseksualumas yra bjaurastis Dievo akyse.

Incidentas įvyko McConnelliui pamokslaujant gatvėje miesto centre. Prie jo priėjo 20-metis transvestitas ir paklausė: „Ar Dievas priima LGBT bendruomenę?“ Pamokslininkas atsakė: „Ne, Dievas nekenčia nuodėmės. Taigi, šis džentelmenas uždavė klausimą…”, tačiau iš minios pasigirdo šūksniai: „Ji moteris!”.

„Puikiai suprantu, kad tai yra vyras, apsirengęs moteriškais drabužiais”, – pareiškė Davidas. „Jūs nesate moteris, jūs esate vyras”, – pasakė jis transvestitui.

Jis taip pat pareiškė, kad homoseksualumas yra „bjaurastis Dievo akyse”.

Per McConnellio teismo procesą policijos pareigūnas Garethas Burnsas (Garetas Barnsas) pasakojo, kad kai jis atvyko į vietą, kur vyko ginčas, ten buvo susirinkusi priešiškai nusiteikusi maždaug 100 žmonių minia, todėl jis suėmė pamokslininką iš dalies dėl pastarojo saugumo.

Pirmosios instancijos teismas pripažino pamokslininką kaltu dėl viešosios tvarkos pažeidimo, tačiau apeliacinis teismas jį išteisino – teisėjas pripažino, kad byloje pirmenybė teikiama „žodžio laisvės svarbai”.

„Tai, kaip su manimi buvo pasielgta, buvo visiškai nepagrįsta ir turėtų kelti susirūpinimą visiems, kuriems rūpi krikščionių laisvės ir žodžio laisvė”, – po teismo proceso sakė McConnellis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte