Amerikietė dainininkė Tori Kelly: tikėjimas yra dalis to, kas aš esu

Tori Kelly (Tori Keli), kurios tikrasis vardas yra Victoria Loren Kelly (Viktorija Loren Keli) amerikiečių dainininkė, dainų autorė, aktorė ir įrašų prodiuserė ragina naująją kartą atrasti tapatybę Kristuje. Tai yra „dalis to, kas aš esu”, sako dainininkė.

„Grammy” laimėtoja tikėjimą praktikuoja ne tik sekmadieniais; jis yra neatsiejama jos dalis, turinti įtakos kiekvienam jos projektui, ir kiekviename žingsnyje primenantis jai apie Dievo suteiktą tapatybę.

„Visi, kurie mane pažįsta asmeniškai, žino, kad (tikėjimas) yra dalis to, kas aš esu”, – 28 metų dainininkė ir dainų autorė sakė „The Christian Post”. „Negalėčiau daryti to, ką darau be jo… ir jaučiu, kad Dievas visada tam tikru momentu yra mano gyvenime. Jis buvo mano gyvenimo dalis ir vaikystėje, kai augau. Bet vėliau, tam tikru momentu, tikėjimas man tapo labai asmenišku dalyku”.

Tori išgarsėjo paauglystėje, skelbdama vaizdo įrašus jutube ir dalyvaudama devintajame „American Idol” sezone.

Dainininkė mano, kad tikėjimas Kristų nėra tik vaikystės palikimas ar kažkas, kas „liko praeityje”.

Tikėti jai nereikia save priversti. „Tikėjimas yra tiesiog savaime”.

Pasak dainininkės, 91-ojo psalmė 4 eilutė visą gyvenimą ją ypač guodė ir drąsino. Šioje eilutėje rašoma: „Savo sparnų plunksnomis jis uždengs tave, ­po jo sparnais rasi prieglaudą. Jo ištikimybė ­- dengiantis skydas”.

„Man tiesiog patinka tas vaizdinys, kad turiu saugią vietą ir prieglobstį, kai pasaulis yra pamišęs”, – sakė ji žurnalistams. „Tiesiog turiu tokią ramybę, kai žinau, jog gerai, kad galiu ramiai praleisti laiką, kai esu tik aš ir Dievas, galiu susitvarkyti mintis ir sielą, o paskui grįžti į gyvenimą ir užsiimti savo reikalais.”

turiu saugią vietą ir prieglobstį, kai pasaulis yra pamišęs.

Galingą vokalą turinti dainininkė bendradarbiauja su tokiais žymiais dainininkais kaip Justinas Bieberis ir Edas Sheeranas bei krikščionių atlikėjais, tokiais kaip Lecrae ir „King & Country”. Liepos mėnesį ji dalyvavo didžiuliame šlovinimo koncerte kartu su J. Bieberiu, Kari Jobe, Cody Carnes, „Maverick City Music” ir kitais.

Dainininkė prisipažino, kad susiduria su priklausomybe socialiniams tinklams.

„Naudodamiesi socialiniais tinklais susiduriame su savo ir kitų gyvenimo palyginimais. Jaučiame spaudimą lygintis su dalykais, kurie ne visada yra tikri”, – pabrėžė ji. „Tai ne visada atspindi tikrąjį gyvenimą, o mes esame linkę viešai pirmiausia pateikti geriausią save.”

„Mane myli Dievas; noriu klausytis, ką Jis sako, o ne to, ką sako pasaulis, o tai padaryti labai sunku, su tuo taip pat kovoju. Mes visi esame kartu. Mes visi tai jaučiame”.

2018 m. kartu su legendiniu gospelo atlikėju Kirku Franklinu ji išleido gospelo albumą „Hiding Place” ir pelnė „Grammy” apdovanojimą už geriausią gospelo atlikimą / dainą. Bendradarbiavimas su „Grammy” apdovanojimą pelniusiu gospelo dainininku, pasak jos, jai atrodė „natūralus”.

„Tai nebuvo kažkas, apie ką aš net labai negalvojau”, – pasakojo Los Andžele gyvenanti atlikėja. „Viskas tiesiog įvyko. Šovė mintis: štai apie ką noriu dainuoti. Tai atspindi, kas dabar vyksta mano gyvenime. Ir šios dainos tiesiog išsiliejo. Jos iš tikrųjų yra mano dalis.”

Dabar jos balsą galime išgirsto 2016 m. animacinės muzikinės komedijos „Dainuok” tęsinyje”, kuris pradedamas rodyti kino teatruose gruodžio 22 d.

„Tai absoliutus svajonės išsipildymas, vis dar negaliu tuo patikėti”, – sakė Kelly apie filmo įgarsinimą. „Kai matau savo pavardę šalia visų kitų aktorių vardų, man tiesiog svaigsta galva. Taip pat jaučiausi ir pirmajame filme. Bet kai mane pakvietė dalyvauti antrojoje dalyje… Kiekvieną kartą, kai kalbu apie šį filmą, man ima svaigti galva. Jis nuostabus. Ir man tiesiog patinka visi filmo veikėjai, ir filmo vaizdai ir pasakojamos istorijos. Manau, kad tai puikus darbas”.

Tačiau dar svarbiau, kad dainininkė sako, jog filmo temos apie bendruomeniškumą, atkaklumą ir gerumą jai labai patinka. Ji pabrėžia, kad tai, ką vaikai žiūri, jiems palieka gilų įspūdį.

„Prisimenu, kaip užaugusi žiūrėdavau animacinius filmukus, kaip įsimylėdavau personažus”, – dalijosi ji. „Tie filmai iš tiesų darė man įtaką, nesvarbu, ar tuo metu tai supratau, ar ne. Taigi, būti maža dalimi filmo, kuris potencialiai gali paveikti kieno nors gyvenimą, man yra labai svarbu”.

„Dainuok 2″ anonsas.


Visited 1 times, 1 visit(s) today

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte